פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון פרודיה מצחיק ומופרע מסתלבט על התינוק של כולנו, החייל החטוף "אלעד שביט"

חבורת "כל מה שמצחיק בעולם" פרסמה אתמול בעמוד הפייסבוק שלה את הפרק הראשון והמצחיק בסדרת האינטרנט החדשה שלהם "מכסחים בע"מ" אשר עוקבת אחר עלילותיהם של נמרוד השב"כניק (רון פלדמן), יואב היפיוף (יואב רבינוביץ') ו"פנטיום" (אריאל ויסמן) האפס, 3 גברים קשוחים ששרתו במערכת הביטחון הישראלית, פוטרו מעבודתם בבושת פנים כי הם היו טובים מדי בעבודה שלהם והקימו יחד את צוות "מכסחים בע"מ" במטרה לעזור לאזרח הפשוט לפתור תעלומות.


בפרק הראשון של הסדרה המצחיקה, הפוגענית והוולגרית, מוצג סיפורו של החייל החטוף אלעד שביט (תומר פישמן), שנחטף שוב אחרי ששוחרר מהשבי שנתיים קודם לכן, בזמן ששהה עם חברתו בדירתם המשותפת. החברה ענת (מיכל רדלוס) פונה אל המכסחים בכדי שיסייעו לה לאתר בשנית את החייל החטוף, "התינוק של כולנו" ולהשיבו הביתה. כמובן, אם השם "אלעד שביט" מצלצל לכם מוכר, אתם לגמרי צודקים, מדובר בפרודיה מופרעת שלועגת גם להתעסקות של התקשורת בגלעד שליט לאחר שחזר מהשבי, וצוחקת בין השאר גם על גיא פינס, עסקת חילופיי השבויים ובעצם, על כל מה שזז.

אם אתם אוהבים נונסנס, ולא מתרגשים מהתעללות בפרות קדושות, סביר להניח שתמצאו את עצמכם צוחקים לא פעם מארגזי הפאנצ'ים המצוינים, המשחק המוגזם והטמטום המוחלט שאופף את הסדרה שיצר אריאל ויסמן בבימוים של ירמי שיק בלום וניב מג'ר. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לפרק השני.

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של "כל מה שמצחיק בעולם"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...