פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה קיבל מנציגת השירות את התשובה הכי מטומטמת אי פעם לשאלה "למה אין לי אינטרנט?"

כל מי שחווה בעיות גלישה באינטרנט ונאלץ להתקשר למוקדי שירות הלקוחות השונים של אחת החברות הסלולריות, יודע כי מדובר בחוויה לא סימפטית במיוחד, וכי בדרך לפתרון התקלה הוא צפוי לשמוע מגוון תירוצים והסברים לא משכנעים מצד החברה. אולם, התשובה שקיבל אורן ליבוביץ' לאחר שבוע בו לא הצליח לגלוש באינטרנט דרך הסמארטפון שלו, היא ללא ספק אחת ההזויות והמטופשות אי פעם, סוג של עלבון לאינטליגנציה אם תרצו.

לפני כשבוע ביקש ליבוביץ' ממפעילת הסלולאר שלו "רמי לוי תקשורת", לשדרג את חבילת הגלישה שלו מ-3 ג'יגה ל-8 ג'יגה. לאחר ששילם 20 שקלים על מעבר מחבילה לחבילה, בתוספת הפרשי התשלום בין החבילות, גילה ליבוביץ' כי האינטרנט במכשיר שלו לא עובד והוא אינו מצליח לגלוש. במשך שבוע שלם ניסה אורן להבין מה בדיוק התקלה ומדוע היא לא מסתדרת וזכה בכל פעם מחדש לאותה התשובה: מדובר בתקלה ארצית בכל חבילות הגלישה המורחבות, אם לא די בכך, כשביקש לחזור לחבילת ה-4 ג'יגה המקורית, נדרש לשלם שוב 20 ש"ח על המעבר ולכן סירב.


הבוקר, התקשר שוב ליבוביץ' לשירות הלקוחות של רמי בתקווה שהתקלה סוף סוף תתוקן, אלא שהפעם, לנציגת השירות היתה תשובה מפתיעה ואידיוטית לחלוטין, כזו שמצדיקה את השם הגרוע שיצא למוקדי שירות הלקוחות בענף הסלולאר: הנציגה בישרה לאורן כי "יש עומס באנטנה בגלל החום".

לאחר שווידא כי שמע את הנציגה כראוי ותהה אם הוא "צריך לחכות עד שיגיע הסתיו", זכה לקבל גם תחזית מזג אוויר על חשבון הבית מהנציגה המגומגמת שקבעה באופן חד משמעי כי שבוע הבא התקלה תסתדר כי יהיה פחות חם. אם לא היינו יודעים שמדובר בשיחה אמיתית, היינו מנחשים שמדובר במערכון של החמישייה הקאמרית.

תגובת "רמי לוי תקשורת" עדין לא התקבלה ואנחנו נפרסם אותה באם תתקבל אחת כזאת. באשר לאורן, הוא עדין לא יכול לגלוש ובעיקר מחכה לסתיו ומבלה את זמנו בחיפוש אחר סימנים ראשונים לנחליאלי וחצב.

קליק לפרסום המקורי של אורן ליבוביץ בפרופיל הפייסבוק שלו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...