האם אתם זכאים למאות אלפי ש”ח בגין אבחון לקוי

שירותים רפואיים ניתנים כשגרה לכל האוכלוסייה. המורכבים שביניהם הם פרוצדורות רפואיות דוגמת ניתוחים, מתן תרופות מיוחדות למחלות שונות, אבחונים מסוימים במקרים מסובכים ועוד. יש מקרים בהם השירות שקבלתם מהרופא או המוסד הינו רשלני ונגרם לכם נזק רציני. לידיעתכם: רשלנות רפואית מוגדרת על פי החוק ככזאת אשר במהלכה ניתנו שירותים רפואיים תוך סטייה מרמת הזהירות הסבירה ואשר הנזק למטופל לא היה נגרם ללא סטייה זאת. דוגמאות למקרים כאלו הם: אבחון לקוי של נסיבות המקרה, מתן תרופה שאיננה מתאימה, קיבוע גבס שלא נעשה כהלכה וגרם לעצם להיפגע לצמיתות וכדומה.

Credit: Pixabay

תביעה

תוכלו לתבוע את הגורם המטפל או את המוסד הרפואי בו ניתן הטיפול ולנסות לקבל פיצוי כספי על הנזק. נשאלת השאלה: האם אתם זכאים למאות אלפי ₪ בגין אבחון לקוי? התשובה היא כי אתם יכולים לתבוע ולזכות בסכומים גבוהים בהתאם לנסיבות המקרה. מבחינה זאת רשלנות רפואית היא מושג משפטי שניתן לדון עליו במשא ומתן ובערכאות משפטיות. תביעות אלו שייכות לתחום דיני הנזיקין. תנאי הכרחי כי עליכם להוכיח כי יש קשר בין האבחון או הטיפול הלקוי לבין הנזק. עו”ד רשלנות רפואית מתמחה בתביעות כאלו, יודע להוכיח קשר כאשר יש כזה, ומשום כך, ויכול לייצגכם בהצלחה רבה. היכולת לקשור בין שניהם מאתגרת מאוד, עומדת בלב טיפולו של עורך הדין ובין השאר, על פיה תינתן פסיקת השופט.

תיקים מורכבים

תיקים אלו מורכבים מאוד בגלל שלרוב, קשה לקבל חוות דעת של רופאים על פעולות של רופאים אחרים. במקרים אחרים, הגבול בין טיפול או אבחון נכון לשגוי הוא דק. הרפואה איננה מדע מדויק וטיפול מסוים, כשלעצמו, שעזר לחולה אחד עלול לגרום, בנסיבות מורכבות, להחרפת מצב אצלכם. תרופה שבמצבים מסוימים מסייעת לבעיה מסוימת לחולה אחד ששוכב לידכם בבית החולים עם מחלה זהה עלולה להחריף בעיה אחרת הקיימת אצלכם, וכיוצא בזה. הבעיות הכבדות מתגלות, מטבע הדברים, במקרים מורכבים, ומשום כך, היכולת לקשור בין הטיפול לפגיעה בלקוח קשה מאוד.

ייעוץ מעו”ד

כדי למקסם את היכולת של הזכייה בתביעה מומלץ לכם לערב עו”ד רשלנות רפואית כבר בשלבים הראשונים כאשר מתברר כי קיימת פגיעה רצינית. הבדיקה הראשונה של עורך הדין תהיה אם כדאי להגיש תביעה בתיק. קיימים מקרים גבוליים אשר קשה מאוד לזכות בהם ואז כל התעסקות בהם גוזלת זמן רב ומשאבים כספיים ונפשיים. במקרה כזה הוא ימליץ לכם לעזוב את המקרה ולא להיגרר לתוכו. בכל מקרה אחר, הוא יכול לתדרך אתכם ואת קרובי משפחתכם בקשר לדרך ההתנהלות מול המוסדות וכל הגורמים המעורבים במקרה. תביעה כזאת הינה מורכבת ועורך הדין יפעל מן הקל אל הכבד. כלומר, בראשית הוא יפנה לגורם שהתרשל, וקרוב לוודאי, שהוא יפנה אותו לחברת הביטוח המבטחת אותו. הוא ישלח מכתבים, יקיים שיחות טלפון וינסה לסגור את נושא הפיצוי במשא ומתן.

דיון בבית משפט

במידה ומבוקשו לא ייענה על פי רצונו הוא יפנה לערכאות משפטיות כדי לקבל סעד מהן. במהלך הדיונים הוא יציג מסמכים רפואיים וכלכליים, יספק חוות דעת של מומחים רפואיים, ועדויות התומכים בגרסתו. כל תיק כזה נבחן ונידון במשך זמן ארוך. כאן נבחנות יכולותיו האמיתיות של עו”ד רשלנות רפואית. הוא יביא לכל תיק את כל ניסיונו והידע שברשותו כדי לזכות. מומלץ לכם להיעזר בעורך דין בעל מוניטין ובעל סמכות לייצוג מקצועי והולם שיישא פירות. זכייה במאות אלפי שקלים תסייע לכם לשפר את איכות חייכם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק