כיצד לבחור חבילת סלולר משתלמת בין כל המתחרים?

השימוש בטלפון הסלולארי הופך את חיי המשתמשים בו לקלים ונוחים עד מאוד. היכולת לתקשר במהירות עם כל אחד בכל מקום בעולם, לגלוש, לבצע רכישות, לצפות בתכנים שונים להקשיב למוסיקה וכדומה, מספקת לכל אחד יכולת לבצע משימות רבות, ולעיתים, בו זמנית. בעידן בו יש תחרות עזה בין חברות הסלולר על ליבו של הצרכן ניתן להשיג הטבות ותנאים מעולים, וכולם במסגרת חבילה חודשית. חבילה כזאת כוללת יכולת לקיים שיחות מקומיות ללא הגבלה ויכולת גלישה בהספקי ג’יגה בייט שונים. לרוב, מדובר על בסיס של G100 לחבילה הבסיסית ו G150 לגדולה יותר. המחירים משתנים מחבילה אחת לשנייה ומחברה אחת למתחרה שלה.

Credit: Pixabay

שיקולים בבחירת שירות

נשאלת השאלה: כיצד לבחור חבילת סלולר משתלמת בין כל המתחרים? התשובה היא, כמובן, על ידי סקר שווקים רציני הכולל בתוכו את כל החברות הקיימות בשוק. למעשה, וכמו בכל מוצר או שירות הניתן ללקוח, יש לבדוק את מכלול השירות המוצע ולא להסתמך רק על המחיר. בשיקולי הבדיקה והבחירה הסופית יש לכלול גם שיקולים אחרים ובהם: המוניטין שיש לעסק ובכלל זה: הניסיון שלו בשוק, טיב השירות הכללי, איכות התשתית, היכולת לתת מענה לבעיות, תעריפי חבילות סלולאר לחו”ל וכן הלאה. רבים מהלקוחות מעדיפים את אחת מהחברות הגדולות והותיקות ומוכנים לשלם מעט יותר עבור אותו שירות.

חבילות שירות

שיקול חשוב אצל רבים הוא ביכולת של החברה לתת חבילות שירות שונות. אחת מהן קרויה בסלנג, טריפל. כלומר: חבילות סלולר, אינטרנט ביתי ושירותי טלוויזיה רב ערוציים. החברה המספקת מוכנה לקבל לקוח אחד ולספק לו את כל השירותים הללו במחיר מוזל. היתרון ללקוח הוא בקבלת שירותים מקיפים מגורם אחד מה  שמקל עליו את העיסוק בכל הנושאים הללו. לחברה זה רווח גדול יותר ובירוקרטיה קטנה יותר. כך,  ששני הצדדים נהנים מההתקשרות. חבילות סלולר אחרות הן כאלו הניתנות למספר בני משפחה גם יחד. גם כאן זוכה החברה  לקבל שני לקוחות או יותר בחבילה אחת ויכולה להוריד את המחיר בהתאמה. בחבילה כזאת, יש לרוב, איש קשר אחד שדרכו גם מתבצע התשלום. יחד עם זאת, בעת תקלות ושאלות כל מנוי יכול להתקשר למוקד השירות של החברה.

מבצעים חדשות לבקרים

חברות הסלולר מודיעות כל העת על מבצעים חדשים. לעיתים, הן מגבילות את המבצעים לתקופה מסוימת, יש מצבים בהם הוא לטווח ארוך של שנים ויש גם לכל החיים. יש צורך לעקוב ברציפות אחר כל אלו. אנשים אשר אין להם בעיה להחליף כל פעם חברת סלולר יכולים  כך לחסוך כסף רב המצטבר בחישובים שנתיים. לכל אלו אשר אין להם זמן או סבלנות לעקוב בצורה מוקפדת על כל החבילות המוצעות חדשות לבקרים, יש אפשרות לקבל שירות כזה מחברות המתמחות בהשוואת חבילות סלולר הזמינות בשוק. מומלץ לנצל שירותים אלו.

תהליך ההתקשרות

כאשר מחליטים על קבלת שירות מאחת החברות או על החלפת החברה נותנת השירות באחרת, יש צורך לעבור תהליך קצר. מדובר על שיחה עם נציג שירות לצורך הבהרת תנאי השירות. לאחר מכן, יש לחתום על ההסכם ולבסוף, לקבל את הסים החדש. את התהליך ניתן לעשות דרך האינטרנט ולקבל את הסים לבית במשלוח או בנקודת מכירה. לחילופין, ניתן לבצע את כל התהליך במשרדי החברה או באחד מדוכני החברות בקניונים. קבלת סים כרוכה  בתשלום מינימאלי. הכנסתו למכשיר קלה מאוד לביצוע אבל מי שמתקשה בכך יכול לקבל שירות מנציגי החברה או מחברות אחרות המספקות שירותים אלו.

באתר של משתלם לי תוכלו לבצע השוואת מחירי סלולר ואינטרנט בקלות ויעילות ולחסוך בעלויות.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק