פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דמויות מצוירות מוכרות מקבלות משלוחים מפתיעים ממקדונלדס בסדרת מודעות מעולה

פסח הוא לא בדיוק הזמן האידיאלי לדבר על המבורגרים. כי או שזה חמץ, או שזה מגיע בלחמנייה כשרה לפסח – ואז זה אולי כשל"פ, אבל מגעיל ברמה של חילול השם. מהסיבה הזאת לא נדבר על המבורגרים, אלא על מקדונלדס, שכבר סיכמנו שמדובר ברשת שמגישה קציצות אפרפרות שעשויות מחומר סינטטי מסתורי וממש לא המאכל האלוהי שנולד בהמבורג.

עכשיו, אחרי שירדנו על האוכל שלהם, הגיע הזמן לומר מילה טובה על קמפיין המודעות החדש שלהם. מקדונלדס החליטו לקדם את שירות המשלוחים שלהם (לא בארץ. כל אחוזי המאנץ', אפשר להירגע) והם עשו זאת בצורה הכי פשוטה וכיפית שאפשר.

בסדרת המודעות המצוירת אין יותר מדי פרטים, רק שתי דמויות חתוכות (שאחת מהן מתחלפת כל פעם, תיכף תבינו למה) ושקית של מקדונלדס. דמות אחת, שרואים רק את הזרוע שלה, מוסרת את המשלוח והשנייה מושיטה יד כדי לקבל אותו. עד כאן לא מלהיב. אבל אם תתעמקו לרגע בדמות שאוספת את המשלוחה, שבקושי רבע ממנה מופיע במודעה, תגלו שהיא די מוכרת לכם מאיזה סרט, אגדה או משחק מחשב. אם זה לא מספיק, אז גם השקית עם האוכל מעוצבת בצורה מאד מחשידה, שעוזרת להבהיר במי בדיוק מדובר.

למשל, יש את הבחור עם הכפפות הלבנות, הכובע האדום והשפם שמקבל ממקדונלדס משהו בצורת כוכב. פלג הגוף הימני של מי שיזכיר לכם בצורה מאד חד משמעית את איש הפח, זכה למשלוח בצורת לב. חתול אחד ימצא מגפיים לצד הצ'יפס והתינוקת הצהובה מבשרת לנו שמשלוחים יש גם באזור ספרינגפילד. כמה פשוט, ככה מגניב.

מקדונלדס 1

מקדונלדס 2

מקדונלדס 3

מקדונלדס 4

מקדונלדס 5

מקדונלדס 6

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...