פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך תבחרו מצבר למאזדה שלכם?

מחפשים מידע על בחירת מצברים למאזדה? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. התקלקל לכם המצבר ואתם מחפשים טיפים לבחירת מצבר בצורה נכונה? רוצים לדעת איך לבחור מצבר למאזדה שלכם? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נבין מדוע חשוב לבחור מצבר מתאים, ונלמד איך לבחור מצברים למאזדה.

Credit: Freepik

מדוע חשוב לבחור מצבר בצורה נכונה?

המצבר הוא למעשה אחד מהרכיבים החשובים ביותר ברכב, כאשר לקניית המצבר הנכון יש השפעה רבה על תפקוד הרכב כולו, ובשנים האחרונות למצבר יש אפילו עוד יותר השפעה. וזאת בשל העובדה שאנחנו משתמשים ביותר ויותר מערכות חשמליות ברכב, כמו מערכת סטריאו או ניווט, מיזוג, חלונות חשמליים ועוד.

כל אלו תלויים בתפקוד המצבר, וכך בעצם יש ברכב שלנו יותר ויותר מערכות שמשתמשות במצבר, ושהמצבר צריך להפעיל אותן. בנוסף, זה מוביל למצב שאם המצבר התקלקל, מדובר למעשה בכשל שמביא להשבתה מוחלטת של הרכב. ולכן, כדי להבטיח את אורך חיי המצבר והרכב, חשוב לבחור במצבר שמתאים ככל האפשר לסוג הרכב שלנו.

על תהליך בחירת המצבר המתאים ביותר למאזדה

רוצים לדעת איך לבחור מצבר למאזדה בצורה נכונה? הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור מצברים בזול למאזדה באופן אפקטיבי ונכון יותר:

 1. בחרו במצבר שמתאים לסוג המנוע שלכם
  ראשית, חשוב שתדעו שיש מגוון עצום של מצברים בזול למאזדה, כאשר כמעט לכל רכב של מאזדה מתאים מצבר אחר. למשל, המצבר שמתאים למאזדה 3 המשפחתית לא יתאים לרכב העסקים מאזדה 6. לכן, קודם כל חשוב לוודא שאתם רוכשים מצבר שמתאים לסוג המנוע שלכם. ולפני ביצוע התשלום, וודאו שהמצבר נכנס לתא המצבר במנוע.
 2. העדיפו מצבר המגיע עם אחריות מקסימלית
  כמו במוצרים רבים אחרים, חשוב שתבררו מהו אופי האחריות על המוצר. כלומר, פרמטר נוסף שחשוב לבדוק בעת רכישת מצבר הוא מספר חודשי האחריות שאתם מקבלים. בנוסף, חשוב שתבררו האם אתם מקבלים את האחריות מהיצרן או מהספק הרשמי. העדיפו לבחור במצבר עם מקסימום חודשי אחריות ועם אחריות מקיפה ככל האפשר. וזאת כדי להבטיח לעצמכם כמה שיותר שקט במצבים של חוסר תקינות המוצר או בעיות בתפקודו.
 3. ארץ ייצור המצבר
  ארץ הייצור של המצבר גם היא משפיעה על האיכות של המצבר ועל מחירו. למשל, המצברים המיובאים ממדינות כמו תורכיה או סין, הם הזולים ביותר. ואילו מצברים מתוצרת ישראל למשל נחשבים לאיכותיים יותר, ונמכרים במחירים גבוהים יותר.
 4. ארץ ייצור המצבר
  ארץ הייצור של המצבר גם היא משפיעה על האיכות של המצבר ועל מחירו. למשל, המצברים המיובאים ממדינות כמו תורכיה או סין, הם הזולים ביותר. ואילו מצברים מתוצרת ישראל למשל נחשבים לאיכותיים יותר, ונמכרים במחירים גבוהים יותר.
 5. קיבולת המצבר
  כדאי לדעת שלכלי רכב פרטי דרוש מצבר בעל קיבולת גדולה של החל מ-45 ועד ל-90 אמפר/שעה. למשל, למאזדה 2, מאזדה 3 וגם למאזדה 626 לרוב יתאימו מצברים עם 60 או 65 אמפר. ואילו ל- MX5  דרוש מצבר עם 40 אמפר, ולמאזדה B2500 דווקא נדרש מצבר של 95 אמפר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...