פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המגבר שהפך לביצת הפתעה

כל מוסיקאי, חובבן או מקצוען, שאי פעם חיבר את כלי הנגינה שלו למגבר, או ביקר בחנויות מוסיקה, חייב להכיר את הלוגו של חברת המחגברים מהמפורסמות והמוכרות בעולם, marshall amplification. במשך חמישים שנה, עומדים מגברי החברה בקידמת הבמה, מלווים רוקרים ומוסיקאים בזמן שהם בועטים ומפגיזים על הבמה. כעת, הרבה יותר קול להיות רוקסטאר. למה קול? הכירו את marshall fridge, המגבר שהוא בעצם… מקרר.

בירה היא חברתו הטובה של המוסיקאי. המוצר החדש של חברת מרשל, עונה על כל הצרכים של מוסיקאי צמא. הוא מגניב, נראה כמו מגבר, נפתח רק כאשר כל הכפתורים מכוונים על 11, יש בו מקום למספיק בירה כדי להחזיק את כל הלהקה לערב שלם וכמובן, אפשר להניח אותו בקדמת הבמה בלי שאף אחד יחשוד. לפני מספר ימים שיחררו במרשל את הפרסומת הראשונה למוצר החדש והמלהיב. בפרסומת, מוצג מגבר של מרשל, כשלפתע לפריים נכנסות זוג מגפי עור הצמודות לרגליה של בחורה רוקרית במשקפי שמש שחורות המכריזה את הסלוגן של המוצר החדש: "the coolest icon in music just got cooler". המקרר עצמו עדין אינו נמכר באופן רשמי, ויתחיל להימכר רק לקראת סוף השנה. בינתיים, מבלי שמכר ולו יחידה אחת, הוא כבר משגע את הרשת, וסרטון הפרסומת זכה למעל 200 אלף צפיות בשלושת הימי ם הראשונים. באתר החברה תוכלו להזמין את המקרר הזה מראש, ולהתרשם מגלריית תמונות ומפרט טכני של המוצר.

צפו בסרטון המדליק, ותודו, גם אתם רוצים אחד כזה, רק כדי שתוכלו לעמוד בבי תעם המסרק ביד, ולדמיין שאתם על הבמה, נותנים בראש.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...