פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו כנראה הצעת הנישואין עם התגובה הכי מוגזמת אי פעם

הצעת נישואין, ולא משנה באיזה פורמט היא מגיעה, היא תמיד אירוע מרגש כשהחלק הכי מסעיר בה הוא כמובן התגובה של הבחורה המופתעת להצעה, גם אם היא ראתה אותה מגיעה מקילומטר. מבין עשרות סרטוני הצעות הנישואין שיצא לנו לראות ברשת, אין ספק שהבחורה הבאה זוכה בקלות בתואר “התגובה הכי מוגזמת וחסרת שליטה אי פעם”. למה? הנה, תראו בעצמכם.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

קודי, הבחור החביב בסרטון, בחר לנצל את בוקר פתיחת המתנות של חג המולד כדי הציע נישואין לבת הזוג שלו אמנדה בדרך יצירתית וחמודה במיוחד. הוא העניק לזוגתו קופסת מתנה שהכילה אותיות גדולות מעץ וביקש ממנה לקרוא אותן לפי הסדר בו הן מופיעות בקופסה.

לאמנדה המופתעת נדרשו בדיוק 4 אותיות שהרכיבו את המילה Will (ההתחלה של “וויל יו מארי מי?”) כדי להבין לאן כל זה הולך ואז הגיעה התגובה שהצליחה להפתיע את גם את קודי המבולבל. אמנדה הנרגשת החלה לבכות בכי תמרורים קורע לב וחסר פרופורציה לחלוטין, כזה שנתקלנו בו בעבר בעיקר בלוויות או אחרי הודעת הפירוק של להקת היי-פייב. הבכי הבלתי נשלט נמשך כ-2 דקות, וגם כשנראה היה שאמנדה מתחילה להירגע, התברר שכמו בכל מופע טוב, מדובר רק בהפסקה קצרה שמיד אחריה יגיע ההדרן.

לא ברור מה עולל קודי לאמנדה במהלך הקשר שלהם שסחט ממנה תגובה שכזו, אך בכל אופן, כצפוי, הסרטון המתעד את האירוע עלה לרשת וזכה למעל מיליון צפיות. השמועה מספרת שגם חמישה ימים אחרי, אמנדה עדין בוכה. אנחנו נמשיך לעקוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...