פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: מצלמת האבטחה תעדה את אחד מניסיונות התדלוק הכי כושלים אי פעם

מרבית הנהגים, גם אם תעירו אותם באמצע הלילה עם שוקר חשמלי ותשפכו עליהם דלי קרח, ידעו להגיד לכם מיד באיזה צד של הרכב שלהם נמצא פתח מילוי הדלק. למה מרבית? ובכן, בעיקר בגלל הנהגת הזאת, שהצליחה לנכס לעצמה ביממה האחרונה את התואר המפוקפק "הנהגת הגרועה אי פעם" בזכות הסרטון המצחיק הזה שצולם ממצלמת האבטחה בתחנת דלק שתעדה את אחד הניסיונות הכי כושלים בהיסטוריה לתדלק את האוטו.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

תחילה נראית הנהגת כשהיא עוצרת את רכבה בסמוך לאחת המשאבות. כשהיא יוצאת מהרכב היא מגלה שפתח המילוי נמצא בצד השני של האוטו ומבינה שהיא צריכה להזיז אותו. עד כאן הכול בסדר, אבל בדיוק בנקודה הזו מתחיל מופע הכישלון הנהדר הזה. הנהגת, שלא מבינה שעליה לסובב את רכבה, מבצעת פרסה ועוברת לצד השני של המשאבות רק כדי לגלות שוב שהפתח עדין נמצא בצד השני. היא חוזרת לאוטו, מבצעת את אותה הפעולה בדיוק, וחוזרת למצב ההתחלתי. נחשו מה? הפתעה! פתח המילוי עדין לא נמצא בצד הנכון. תופעת טבע? קסם בלתי נתפס? לא. בסה"כ טמטום אנושי במיטבו.

רק בניסיון החמישי ולאחר שהנהגת כבר נראית מיואשת לגמרי, הבינה הנהגת מה עליה לעשות והביאה לסיומה את הסאגה הקורעת הזאת. סוף טוב הכול טוב עבור הנהגת האומללה? כן, אם מתעלמים מהעובדה שעובדי תחנת הדלק קלטו את העניין והעלו את הסרטון לרשת, שם הוא צבר כבר מעל מיליון צפיות ביומיים והנציח את אותו רגע שהאישה המסכנה חשבה שאיש לא קלט  מלבדה. לא נעים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...