פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה החמיץ רגע מדהים שהתרחש מטרים ספורים ממנו בגלל שהתעסק עם הסמארטפון

איש חכם ומוכשר שהוא ממש במקרה לא זקן סיני, אמר פעם ש"החיים הם מה שקורה בזמן שאתה עסוק בתכנון תכניות אחרות". בגדול, ג'ון לנון צדק, אבל בשנת 2015 אפשר בלי ספק לשדרג את הציטוט הזה ולהתאים אותו לימינו – החיים בעצם הם מה שקורה בזמן שאנחנו עסוקים עם הסמארטפון.

הבחור הזה למשל, ישב להנאתו על המפרשית שלו במהלך הפלגה בסמוך לאחד החופים בקליפורניה, וכמו כולנו, ויתר על האופציה ליהנות מהשקט והנוף והתעסק עם הסמארטפון שלו. אלא שבזמן שהוא עשה את זה, הוא הצליח לפספס רגע טבע קסום שהתרחש מטרים ספורים בלבד ממנו, ממש מתחת לאף.

מי שלא פספס את אותו רגע נפלא בו לווייתן ענק עולה לרגע מעל המים ממש בסמוך למפרשית של הבחור המסמס, היה אריק סמית', צלם מקצועי שבמקרה עבר בסביבה על סירה אחרת והצליח לתעד את התמונה המעולה הזאת שממחישה בצורה נפלאה עד כמה דור הסמארטפונים הפך אותנו לעיוורים ומנותקים מהסביבה.

"יכול להיות שהוא בדיוק סימס לאמו שנמצאת בבית חולים, אני לא יודע", סיפר סמית' לרשת ABC והוסיף "אני חושב שזה היה ממש גרוע וחלש שהוא החמיץ רגע יפהפה שכזה שמתרחש ממש מול העיניים שלו. כולנו אשמים בהתעסקות יתר עם הסמארטפונים שלנו, גם אני. אתה חושב שהחיים שלך טובים יותר עם הטלפון ביד, אבל אתה מפספס עולם שלם של התרחשויות מסביב".

בהחלט מילים קשות ונכונות של הצלם, אבל עכשיו סלחו לנו, בדיוק קיבלנו וואטסאפ מקבוצת "משפחה" ואנחנו חייבים לענות. ביוש.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...