פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: הבחור הזה המריא לשמיים באמצעות בלונים בלבד ממש כמו בסרט של דיסני

כל מי שראה את הסרט UP או כל מי שהוא עצלן במידה סבירה פנטז מתישהו על לחבר בלונים לעצמו ופשוט לעופף לאן שהוא רוצה. זאת כמובן מחשבה מטופשת וילדותית, כי הרי ברור לכל אדם עם מנת משכל ממוצעת שבלונים לא יעזרו להתגבר על הגרוויטציה, לא?

אז זהו, שלא. כי אם תצברו מספיק אומץ, תמלאו מספיק בלונים בהליום ותביאו מישהו עם תואר בהנדסת-משהו שיחשב איך לא תתרסקו תוך כדי – תוכלו להגשים את החלום ולעוף בשמיים באמצעות בלונים בלבד. עובדה, חובב אקסטרים ואיש פסיכי למדי בשם אריק רונר בדיוק עשה את זה וגם שרד כדי לספר.

רונר עשה את זה ממש בסטייל. הוא קנה 90 בלונים ענקיים ומילא אותם באמצעות 50 מיכלי הליום. את הבלונים הוא חיבר לכיסא בריכה מגניב ולעצמו הוא חיבר מצנח, כדי שהוא גם יוכל לחזור לקרקע. פרט לזה, אין ציוד בטיחות בסיפור (כנראה כי הוא לא באמת יסייע בנפילה מגובה כזה), רק המון מצלמות כדי לתעד.

זה כנראה אחד הדברים המטורפים שיצא לכם לראות בזמן האחרון. הכסא פשוט מעופף לו בגובה של 8000 רגל (2.4 קילומטר), בלי יותר מדי אמצעי בטיחות והשליטה בגובה השיוט מתבצעת באמצעות רובה אוויר שמפוצץ את הבלונים. יש יותר כיף מזה?

בשלב מסוים רונר החליט שהוא עף מספיק, ואז מיטת השיזוף שלו הפכה לכיסא מפלט: הוא ניתק את הבלונים והתחיל בנפילה חופשית. בשלב כלשהו גם הכסא עף והבחור המעופף הפעיל את המצנח. הוא צנח בשלום כשרובה האוויר בידיים שלו. כסא הגינה, לעומת זאת, המשיך להתעופף ואנחנו רק מקווים שהוא לא פגע לאף אחד בראש.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...