מעיל השתייה המגניב הזה גייס כמות אדירה של כסף

מעיל השתייה המגניב הזה גייס כמות אדירה של כסף

מה אתם לובשים כשאתם יוצאים לשתות? משהו פנסי? משהו נוח? סתם הבגדים שלבשתם לעבודה כי למי יש כוח להחליף? ובכן, מסתבר שכל התשובות לא נכונות. פריט הלבוש שאתם אמורים לעטות על עצמכם בכל פעם שאתם לוגמים בירה/מורידים שוט וויסקי/לוגמים ערק הוא ג’קט השתייה הזה.

תיכף נספר לכם מה הופך את הג’קט הפשוט לכאורה הזה למשהו שהולך כל כך טוב עם אלכוהול, אבל לפני זה נספר לכם שכשהיזמים שמאחורי פריט הלבוש גייסו כסף בקיקסטארטר, הם גייסו כמעט פי עשרה(!) מהסכום הדרוש – 575,000 במקום 50,000 דולרים אז כן, זה עד כדי כך מגניב.

את מעיל השתייה פיתח בחור בשם זיין למפלי, שהעבודה שלו היא לטייל בעולם ולעשות סדרות על שתייה ואלכוהול (קחו כמה רגעים בצד להישרף מקנאה), מה שאומר שהוא מבין דבר או שניים בתחום.

 

אז בג’קט הוא שילב שלל פיצ’רים שיהפכו את חייו של חובב האלכוהול המצוי לטיפה יותר נוחים. זה מתחיל מהדבר הכי בסיסי שיש, הרוכסן הוא גם פותחן בקבוקים, קצה השרוול נפתח לכפפה כדי שלא יהיה קר להחזיק בירה, כיס פנימי לפלאסק, כיס מבודד שאפשר לשים בו פחית או בקבוק בזמן שהידיים עסוקות בלהחזיק אוכל ועוד מלא דברים שאולי לא תזכרו להשתמש בהם כשתהיו שיכורים.

אם אתם מרגישים שאתם חייבים כזה, אז לצערנו גיוס הכספים לפרוייקט תמורת הזכות להיות הראשונים שילבשו אותו הסתיים שלשום, ולכן. תאלצולחכות בסבלנות להגעת המוצר למדפי חנויות הבגדים (או המשקאות, לא ברור). המחיר בארה”ב יהיה בסביבות המאה דולר. ההנגאובר כולו על חשבונכם.

לייק לפטריה בפייסבוק