פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מדהים: זה מה שעשה ההומלס הזה אחרי שקיבל 100 דולר מעובר אורח

האם תהיתם פעם מה עושים הומלסים עם הכסף שאתם תורמים להם ברחוב? גם אם רבים מאיתנו לא יודו בכך, הסטיגמה שלנו כלפי מחוסרי הבית היא מאוד שלילית, ואם הייתם צריכים לנחש מה התשובה לשאלה הזאת, הייתם ודאי זורקים את התשובות סמים, אלכוהול, שירותי מין ועוד דברים מפוקפקים אחרים. גם ג’וש פאלר, בעל ערוץ מתיחות פופולארי ביוטיוב חשב אותו דבר והחליט להעניק 100 דולר לחסר בית רנדומלי, לעקוב אחריו, ולבדוק כיצד הוא מבזבז את הכסף. התוצאה של הניסוי שלו הייתה מאוד מאוד מפתיעה.

ג’וש איתר חסר בית בפינת הרחוב, גבר כבן 50 שעמד עם שלט וניסה לדבריו לאסוף קצת כסף לאוכל מהעוברים והשבים, והעניק לו 100 דולרים. ההומלס הנרגש הגיב למחווה בתודה ובדמעות של אושר והשניים נפרדו לדרכם. חסר הבית העמיס את שק הציוד שלו על גבו, ובדיוק כמו שניחש ג’וש, מיהר להיכנס לחנות המשקאות הקרובה ויצא ממנה עם כמה שקיות מלאות. מה שקרה אחרי זה, יגרום כמעט לכל אחד מכם להזיל דמעה בעצמו.


במקום לרכוש אלכוהול ומזון לעצמו ולהעביר את יום המזל שלו בכיף, חסר הבית טוב הלב החל מסתובב בשכונה ומחלק מזון ואוכל לכל שאר חסרי הבית אותם הוא אפילו לא מכיר, חולק איתם את טיפת המזל והאושר שנחתה עליו ביום בהיר והכל לעיני המצלמה הנסתרת.

אחרי שהופתע לגלות מה עלה בגורל הכסף שלו, יצא ג’וש ממחבואו והחל לשוחח שוב עם חסר הבית שהסביר לו באופן קורע לב כיצד התדרדר למצב הזה. הוא נהג לגור עם הוריו ואז אביו חלה בסרטן מה שגרם לחסר הבית לעזוב את עבודתו כדי לסעוד אותו. שבועיים אחרי שנפטר אביו מהמחלה נפטרה גם אמו מסיבוך בכליות, הבית נמכר, והוא מצא את עצמו לפתע ללא קורת גג. ההומלס המשיך והסביר בהתרגשות רבה כי האנשים שמסתתרים מאחור המושג” חסרי בית” הם במקרים רבים אנשים רגילים לחלוטין שבמקרה נקלעו למצב הזה למרות שעבדו כל חייהם.

הסרטון הנפלא הזה, שהוא בהחלט אחד הנוגעים ללב שראינו לאחרונה, צבר כבר 10 מליון צפיות מאז עלה לרשת שלשום, וג’וש, שהגיע לקלל ויצא מברך, הצליח להעביר לכולנו, גם אם בטעות, מסר מאוד מאוד חשוב אותו נוכל ליישם בפעם הבאה שאנחנו מתכננים להשפיל מבט כשאנחנו עוברים ליד חסר בית.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...