פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איפור ללא איפור – כך נשיג מראה נטול מאמץ בזמן קצר

כשאנו חושבות על טרנד המראה הטבעי של הכוכבות ולא מבינות איך זה יכול להראות כל כך פשוט ויחד עם זאת, כל כך קשה לביצוע, אנו נותרות בעיקר מתוסכלות. כדי להתגבר על עוגמת הנפש, הכנו עבורך מדריך קצר שיאפשר לך לאמץ את המראה נטול המאמץ בעזרת כמה צעדים שניתן ליישם כבר עכשיו. אז במיוחד בשביל, זו הדרך הנכונה להתאפר ולהשיג את המראה הלא מאופר, צעד אחר צעד.

Credit: Pexels

שגרת טיפוח קבועה

הצעד הראשון שבזכותו נשיג את המראה הנחשק הוא שגרת טיפוח טובה. על מנת שנוכל לעשות זאת נכון, נדרשים שינויי הרגלים. אבל מרגע שנתמיד בכך, כל השאר יהיה באמת נטול מאמץ. עבור מראה עור בריא ורענן, מתחילים ביסודות – בחירת קרם לחות לפנים בהתאם לסוג העור. שימוש קבוע בקרם לחות עם מקדם הגנה, סרום וקרם לעיניים לפי סוג העור שלנו, יעזור לעור להיראות זוהר מעצם היותו מטופח. כמו כן, עור פנים מטופח “מחזיק” טוב יותר את האיפור בכל שלב של היום.

פריימר – תחשבי פעמיים

בדרך כלל, כשאנו ניגשות למלאכת איפור פנים מלא, אנו מניחות פריימר. אולם, כיוון שהעור שלנו כבר במצב הרבה יותר טוב משהיה, מומלץ לצמצם את השימוש בו כדי להשיג את המראה הטבעי. אולם, אם עור הפנים שלך שמן ואת מרגישה צורך לשלוט בברק שלו, השתמשי בפריימר המכיל חומצה סליצילית ואבץ שיסייעו בהפחתת ייצור השמן בעור.

העדיפי איפור נוזלי

בגדול, איפור נוזלי או בצורת קרם מבליט את הנתונים הטבעיים של הפנים טוב יותר ונשאר לאורך זמן. אז אם יש צורך בטשטוש קטן או באיחוד גוון עור הפנים, שמרי את הפודרה והמייקאפ באבקה לימים שתרצי מראה קצת יותר מאופר. חלופה נהדרת לימים של מראה טבעי, היא שימוש בקרם BB בסיסי.

להדגיש את הברק הטבעי

שימוש בהיילייטר שניתן לשלב בקרם הפנים או המייקאפ לכיסוי עדין על כל הפנים הוא הבחירה המומלצת. אולם, גם שימוש סטנדרטי בהיילייטר במיקומים הסטנדרטיים כמו גשר האף, עצמות הלחיים ועצם הגבה יעשו את העבודה. כאן, נדגיש את החשיבות שבשימוש עדין במיוחד. אנו מחפשות את המראה הטבעי וזה אומר – לא לזרוח יתר על המידה.

להיפרד מהצלליות

רק מהמוצר, לא מהאפקט עצמו. שימוש בברונזר כצללית תעבוד נהדר עם מראה טבעי של איפור ללא איפור. גם כאן, מומלץ להשתמש בברונזר קרם או סטיק שיתמזג באופן טבעי יותר עם עור הפנים.

שפתיים ולחיים – רק סומק

במראה הטבעי, נרצה להדגיש את הנתונים הטבעיים שלנו וסומק הוא בדיוק הדרך לעשות את זה באופן עדין שישדר מראה טבעי ולא מאולץ. סומק בצורת קרם וניתן לערבב אותו עם המייקאפ או עם קרם BB שהשתמשנו בו, במקומות הספציפיים שנניח אותו על הלחיים. עבור השפתיים מדובר בפתרון טבעי שיחזק את הגוון הטבעי.

לא לגעת בגבות – ומה עושים עם הריסים?

מדובר בכלל אצבע שחצה כבר את מחוזות טרנד המראה הטבעי. בגבות אנחנו פשוט לא נוגעות. לנקות שערה אחת פה ושם, בסדר. אבל ככל שנמעיט בהתערבות, המראה שלהן יהיה החתיכה החסרה בפאזל. ואם בכל זאת, עברת שנים של מריטות ונשארת עם גבות שזקוקות לתחזוקה – השתמשי בג’ל עדין לגבות וסרקי אותן כדי לקבע אותן תחילה ולאחר מכן – להבריש מעט הלוך-חזור כדי לקבל מראה טבעי יותר ולא מהונדס. על הריסים ניתן למרוח מסקרה, אם ממש רוצים. אבל הדרך הטובה ביותר היא להשתמש במעגל ריסים ולפתוח את העין באופן טבעי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...