פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דברים שכל מאפרת מתחילה חייבת לדעת

כבר מילדות נהגנו להביט בתמונות של נשים מפורסמות ודוגמניות ולהתפעל מהפנים החלקות, המעוצבות והמאופרות בקפידה. חלמנו על פנים מפוסלות, בעלות פרופורציות מושלמות ומראה עור בריא. הסוד הוא שאותן נשים לא התעוררו כך בבוקר, הן עברו תחת ידיהם של מאפרים ומאפרות מקצועיים, שעבדו על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת.

באמצעות ידע מקצועי, צבעים מגוונים ומוצרי איפור איכותיים ניתן היום לעשות פלאים בתחום הטיפוח והאיפור. האיפור מאפשר להדגיש את תווי הפנים ולהעצים את היופי הטבעי, כמו גם לשנות לחלוטין את המראה כשרוצים בכך. מאפרים מקצועיים מתאימים את האיפור למבנה הפנים השונה של כל אישה ומדגישים את היופי הקיים בכל אחת.

Credit: Unsplash.com

פינת העבודה לאיפור המושלם

הבסיס של כל איפור מוצלח עוד לפני המייק אפ הוא התאורה. פינת האיפור צריכה לכלול תאורה צהובה ורכה, לצד תאורה לבנה המדמה אור יום, על מנת שניתן יהיה להתאים את האיפור הנכון לגוון הפנים. לא כדאי לזלזל בנוחות הישיבה בתהליך העבודה, של המאפרת והמתאפרת, שכן היכולת לשבת בנוחות תשפיע על מהלך העבודה ועל התוצאה. את מוצרי האיפור והטיפוח מומלץ להניח בהישג יד ובאופן מסודר, כך שלא יהיה צורך לקום ולחפש את הפריטים הנדרשים במהלך העבודה.

התאמת גוון המייק אפ לצבע עור הפנים

התאמת מייק אפ היא האלף-בית של כל איפור. השלב הראשון בסולם ועליו ניתן לבנות את ההמשך. אם גוון המייק אפ שגוי ואינו מתאים לצבע הפנים, האיפור לא ייראה טבעי והתוצאה הרצויה תיכשל. מאפרים מתחילים נדרשים לקנות איפור בגוונים שונים שיתאימו לנשים רבות. ניתן לקנות מספר גוונים ובנוסף מייק אפ אחד לבן, אותו ניתן לערבב עם גוון כהה יותר כדי להשיג את הצבע הרצוי.

פיסול פנים

האופנה האחרונה שנראה שהולכת להישאר איתנו עוד זמן רב היא פיסול פנים, שכן זו טכניקה פשוטה וגאונית שנעשית באמצעים בסיסיים. פיסול פנים מתבצע באמצעות טכניקת איפור קונטור, ובעברית, הארה והצללה של תווי הפנים ליצירת חיטוב והדגשה. איפור בשיטת קונטורינג עושה שימוש באור וצל, ומעניק מראה חטוב וסימטרי לפנים. באמצעות השימוש בהארה והצללה ניתן להדגיש אזורים שקועים על ידי גוון כהה מצבע העור, ולהאיר אזורים בולטים או שרוצים להבליט באמצעות גוון בהיר יותר מצבע העור הטבעי.

כדי לאפר בשיטת קונטור, יש לבחור את הגוונים בהם נשתמש בקפידה. ניתן לבחור מתוך סוגי מוצרים המיועדים למטרה זו במרקמים שונים, רטובים או יבשים או שניהם, בהתאם לצורך ולנוחות: קרם, סטיק, אבקה או נוזל. בשלב הזה חשוב להקפיד על סימטריה ולשמור על מראה טבעי, כך שתווי הפנים שהודגשו יתמזגו בטבעיות במראה הכללי. על הבסיס הזה ניתן להמשיך לאפר כיד היצירתית שלכן, כמובן בתיאום עם רצון הלקוחה ועם התוצאה שהיא מבקשת לקבל.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...