הלוק של שנות ה-90 שוב כאן

שנות ה-90 אומנם עברו חלפו וצרובות בגעגועים רק בזיכרונם של צעירי התקופה ההיא, אך לטובת הצעירים של היום, שלא זכו ליהנות מכל הטוב שהביאו, הנה הן חוזרות ובגדול. הלוק של שנות ה-90 היה מכונן מבחינת העיצוב בסגנון אופנת הרחוב, בפשטות, יש יאמרו גס מעט, אך אין ספק שהשאיר את חותמו עד היום בסגנונו המיוחד. ישנם פריטי אופנה הכוללים: בגדים, נעליים, אביזרים ותכשיטים, כמו גם סגנון איפור, שחוזרים היום לשמחתנו, לצד אלה שמעולם לא עזבו. הנה כמה דוגמאות ללוק של שנות ה-90 שנמצא כבר כאן.

Credit: Unsplash.com

נעלי פלטפורמה

יש מעצבי אופנה וסטייליסטים שיטענו, ובצדק, שנעלי הפלטפורמה תמיד היו כאן ויישארו איתנו עוד זמן רב. עם זאת, שנות ה-90 היו הפריצה הגדולה של הנעליים הגבוהות אך נוחות במגוון עיצובים, ומאז הן נעלמות וחוזרות לסירוגין. נעלי פלטפורמה הן המצאה גאונית ללא ספק המאפשרת ללכת עם ולהרגיש בלי, לצעוד בתחושת גובה נעימה, אך בלי כאבי הרגליים אחרי יום ארוך. הנעליים, שחזרו לאחרונה ובגדול, מגיעות בצורות שונות, וניתן למצוא מגפיים לצד נעלי אצבע, כפכפים, סנדלים ואפילו נעלי ספורט.

גומייה עבה

אחד האביזרים החכמים והנוחים שהומצאו הגיע אלינו גם הוא בשנות ה-90 ומעולם לא עזב, ועכשיו אפילו ביסס את מעמדו. גומייה עבה, לרוב מקטיפה, שאין שיער שהיא לא מסוגלת  להתמודד איתו, לשמחת הנערות והאימהות לילדות בעלות שיער ארוך. בתחום הריקוד הבינו את סגולותיה של הגומייה המעולה, והיא הפכה לפריט חובה בחוגי ריקוד וכמובן בהופעות ריקוד, ספורט ועוד.

איפור עיניים

כפי שיודעת כל מאפרת מתחילה, העיניים הן מרכז הפנים, מוקד העניין ועל כן ניתנת תשומת לב גדולה וראשונה לאיפור העיניים, העפעפיים, הריסים והגבות. שנות ה-90 הביאו איתן אופנה שנתנה לאיפור העיניים כבוד מלכים עם מסקרה, אייליינר, צללית והדגשה קלה לגבות. היום אנו כבר יודעים שאיפור עיניים כולל צלליות בגוונים שונים, ובשנות ה-90 גווני המאט המעושנים תפסו תאוצה והביאו לקדמת הבמה ערכות הכוללות גוונים בהירים לצד כהים תואמים.

פאוץ’

התיק הקטן שמחובר לחגורה, נתלה על הזרוע או נחגר על המותניים הוא אופנה שימושית ונוחה שהגיעה אלינו בשנות ה-90 ועושה קמבאק עם  חזרתו כאביזר חובה בארון התיקים של נשים וגברים כאחד. ניתן למצוא פאוצ’ים בצבעים מגוונים ובצורות שונות ולהתאימם ליציאה בערב, לטיול יומי, לפעילויות ספורט ובעצם תמיד, שכן הוא מצליח להכיל את הפריטים החשובים באמת כמו הארנק והטלפון הנייד והוא עדיין קל לנשיאה.

שרשרת קולר

שרשראות קולר הן אופנה בולטת של שנות ה-90 שחזרה היום בגדול ובסגנונות אין-סופיים. השרשרת הצמודה לצוואר, שמגיעה בעיצובים שונים, מתאימה ללוק שמשתלב עם ג’ינס אך גם לחליפה מחויטת ולשמלת ערב. היא יכולה להיראות אלגנטית וקלאסית או שובבה ונועזת. לבחירתכן בנות.

לייק לפטריה בפייסבוק