למה להזמין צבעי לצביעה חיצונית מאתר תצבע לי?

גם הבתים הכי יפים משתנים עם השנים ומאבדים מהאסתטיות שלהם. הקירות החיצוניים סובלים מפגעי מזג אוויר שונים ובאופן כללי מתלכלכים עד שבמצבים מסוימים הם כבר נראים מוזנחים. התופעה מאפיינת גם בתים פרטיים וגם בניינים משותפים, ובכל המקרים יש לה פתרון פשוט והרבה פחות יקר מכפי שנהוג לחשוב: צביעה חיצונית.

על-מנת שהתוצאות יהיו מרשימות חשוב לבחור נכון בידי מי מפקידים את המלאכה. הזמנת צבעי דרך אתר תצבע לי מבטיחה עבודה איכותית, מהירה, עמידה לטווח ארוך ובהתאם גם משתלמת מאוד.

Credit: Pixabay

צבעים איכותיים

הדגש הראשון שחשוב להקפיד עליו במסגרת צביעה חיצונית לבתים הוא איכות הצבעים. כמובן שכל צביעה כדאי לבסס על חומרים מובחרים, אבל כשמדובר על קירות חיצוניים, שמטבעם חשופים יותר, מומלץ במיוחד לעבוד רק עם צבעים שלא מתפשרים על האיכות.

כדאי לדעת שבשוק יש גם לא מעט חאפרים שמתבלטים באמצעות הצעות מחיר נמוכות מאוד, אבל כשבוחנים את יחס העלות תועלת לטווח הארוך הבחירה בהם ממש לא משתלמת.

זמינות גבוהה

במקרים רבים בעלי בתים פרטיים או הדיירים בבניינים משותפים (או לחילופין חברת הניהול) מתלבטים זמן רב מאוד לפני שהם יוצאים לדרך, כמו לפני כל פרויקט שכרוך בהשקעה כספית. בנוסף תמיד ישנו החשש לבלגן ולהתארכות הצביעה וגם המכשול הזה מעכב את החיפוש אחרי צבעים.

מצד שני כשכבר מתקבלת ההחלטה לבצע צביעה חיצונית לבית פרטי או לבניין משותף, בדרך כלל הדיירים רוצים כבר לראות את זה קורה. גם הרצון הזה מובן: כשאנחנו כבר מחליטים לעשות משהו, התמונה של התוצאות – במקרה הזה בית יפה ומרשים שנראה כאילו הרגע סיימו לבנות אותו – גורמת לנו לשאוף לממש את החלום במהירות.

באתר תצבע לי ניתן להזמין עבודת צבע חיצונית גם מהיום למחר ובעצם כבר היום לסגור את כל הפרטים ולצאת לדרך, כך שכבר תוך זמן קצר תוכלו ליהנות מההשפעה המיטיבה של הצביעה.

עבודה מסודרת ונקייה

אם צביעת דירה מחייבת עבודה מסודרת ונקייה כדי לא להשאיר את המרחב מלוכלך ומבולגן, בצביעה חיצונית חשוב פי וכמה לבחור אנשי מקצוע שמקפידים על הסדר והניקיון, גם תוך כדי הפרויקט – שבמקרה של בניין בעל מספר קומות נמשך כמובן מספר ימים – וגם לאחר שמסתיימת הצביעה.

כשהאתר נשאר מלוכלך נגרמת לדיירים עוגמת נפש, לפעמים אפילו גבוהה יותר מהנחת שגורם הצבע החדש על הקירות. בנוסף בלגן רב מדי תוך כדי הצביעה פוגם בשגרת החיים, ואין סיבה שכך יהיה.

הצעות מחיר משתלמות

מחירון צביעה חיצונית מושפע ממספר פרמטרים, והעיקריים שבהם הם כמובן גובה המבנה שצריך לצבוע ושטח הפנים שלו.

מרכיב נוסף בהצעת המחיר שתקבלו הוא סוג הצבע הרצוי, כשישנה גם אפשרות לביצוע שפריץ חיצוני. במקרים אחרים נדרשת דווקא הסרת שפריץ קיים, וגם למרכיב זה יש כמובן השפעה על המחיר הכולל של חידוש החזות החיצונית של הבית או הבניין.

הסרת שפריץ כוללת השטחה ראשונית עם פטישון, טיוח (עם שכבה אחת או שתיים, בהתאם למאפיינים הספציפיים של השפריץ ושל הבניין) ולבסוף גימור כשהאפשרויות עבורו הן שליכט, שליכט אקרילי ושפכטל. העלות היא 150-200 ש”ח למ”ר.

כשמבקשים להוסיף שפריץ חיצוני ישנו מגוון רחב של אפשרויות מבחינת המרקם והמראה, ולכן חשוב לבחור בצבעים מנוסים ומיומנים במיוחד. בכל אזור שירות באתר תצבע לי ממנו תזמינו צבעי תמצאו כמה וכמה אנשי מקצוע שכאלה. אחרי שתקבלו מספר הצעות מחיר תוכלו כמובן לבחור את זו המתאימה לכם ביותר והמשתלמת ביותר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק