פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פינת היצירה: סרטון סטופ-מושן מגניב בעשר דקות

יש לכם מוצר שאתם רוצים לשווק במינימום עלות? רוצים להגיד לסבתא בת השמונים מזל טוב רגע לפני שהיא נופלת למשכב? רוצים להציע לבת הזוג נישואין בדרך מגניבה ומקורית, אבל ידכם אינה משגת (או בקיצור: אתם קמצנים)?

בשילוב של 2 אפליקציות חינמיות לחלוטין, אתם יכולים להפיק סרטונים חמודים בטירוף ויצירתיים, שיכולים לעשות את העבודה. עם קריאייטיביות מתפרצת, קצת סבלנות ו10 דק' פנויות, נוצר הסרטון הזה:

הבובות המקסימות הן צ'וקצ'וקס, מעשה ידיה של אמא של גיסתי האהובה, שפשוט לא מפסיקה לסרוג, לרקום וליצור, והחליטה לשתף את העולם ביצורים החמודים שהיא מייצרת. לביקור בעמוד הפייסבוק של הצ'וקצ'וקים תנו קליק כאן.

אז איך יוצרים כזה סרטון? בקלות, בעזרת שתי אפליקציות מובייל מאוד מאוד נוחות וחינמיות:

האחת נקראת iMotion HD, ויוצרת את הסרטון בסטופ מושן. במסך הבית של האפליקציה אתם יכולים לבחור ליצור סרטון חדש, להחליט מה תהיה מהירות הצילום והעברת התמונות מאחת לשניה, וליצור סרטון מגניב לאללה בקלות ובמינימום זמן.

האפליקציה השנייה היא Socialcam, רשת חברתית לשיתוף סרטוני וידאו.

באפליקציה אתם יכולים לצלם סרטון (או להעלות סרטון קיים, כמו במקרה הנוכחי), להעביר אותו פילטרים סטייל אינסטגרם, לבחור פתיח + מוזיקת רקע לסרטון, ולשתף אותו ברשתות החברתיות האהובות עליכן. בנוסף, אתם יכולים לצפות בפיד שלכם בסרטונים הכי פופולאריים, בסרטונים של חברים שלכם, וליצור פרופיל אישי מלא בסרטונים קצרצרים וכיפיים.

האפליקציה חדשה יחסית, ותופסת תאוצה אט אט. הסרטונים שמועלים עליה שונים ומגוונים: ידיעות מגוף ראשון של עיתונאים מהשטח, סרטונים של פקאצות הנודדות מחוף לחוף, ועוד.

נהניתם? קבלו סרטון נוסף שיצרנו עם הבובות המקסימות, המתעד חתונה של תרנגול ותרנגולת מקסימים (חייבת לציין שהיה מאוד מרגש):

בנוסף, כדי להוכיח לכם כמה זה קל ופשוט, הכנתי בחצי דקה סרטון במיוחד בשבילכם:

אני מזמינה אתכם לבקר בפרופיל שלי בסושיאל קאם, לשתף אותי באפליקציות חדשות בעמוד הפייסבוק של פטרייה, או לראות את המתכון הסודי שלי לפשטידה הכי טעימה בעולם!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...