פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקוסם הזה הצליח לחמוק מדו"ח תנועה בזכות טריק מגניב בטירוף

אחד הרגעים היותר מבאסים שיש לחיים האלו להציע, הוא הרגע הזה בו עוצר אתכם שוטר על עבירת תנועה ואתם מנסים לשכנע אותו לוותר לכם, למרות שגם הוא וגם אתם יודעים שאתם לגמרי אשמים. כמובן, הסיכוי שלכם להיחלץ מהעניין בלי דוח הוא די נמוך, כלומר אלא אם אתם קוסמים, אז הסיפור הופך להיות הרבה יותר פשוט.

סטיבן ברנדג' היה בדרכו חזרה ממסיבה כאשר המשטרה סימנה לו לעצור בצד לאחר שנהג במהירות 67 קמ"ש בכביש שהמהירות המותרת בו היא 50. השוטר שניגש לרכבו של סטיבן הביט פנימה ושאל מדוע יש ברכב כל כך הרבה קלפים. סטיבן סיפר שהוא קוסם במקצועו והשוטר הסקרן ביקש לאמת את העניין ולראות אותו מבצע טריק כלשהו. ברנדג' לא התבלבל, ביקש אישור לצאת מהרכב והדגים כמה טריקים מטורפים במיוחד לעיני השוטרים ההמומים.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

אז מה בתפריט? פתרון קובייה הונגרית בפחות מעשרים שניות, ערבוב של הקובייה מחדש ואז סידור שלה מחדש בפחות משניה תוך שהיא נזרקת לאוויר, ולסיום, אותו תעלול, רק הפעם עם זריקה של הקובייה מאחורי הגב. מרשים ובלתי אפשרי לכל הדעות.

אגב, אם אתם ממש סקרנים לדעת איך נגמר האירוע, סטיבן מעדכן בתיאור הסרטון ביוטיוב כי השוטרים שחררו אותו ללא דו"ח. בישראל השוטרים כנראה היו מבקשים גם סלפי וכרטיס להופעה, כך שהוא בהחלט יצא בזול.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...