זה מה שעולל גדי וילצ’רסקי לבר רפאלי כשגילה שהיא יושבת בקהל

אחד החלקים הבלתי נפרדים של כל מופע סטנד אפ הוא השלב שבו האיש על הבמה נופל על דמויות נבחרות מהקהל מהקהל ומריץ כמה בדיחות על חשבונן. זה הסיכון המקצועי של אנשים שקונים כרטיס להופעות מהסוג הזה – ובעיקר של אלה שבוחרים לשבת בשורות הקדמיות.

וזה גם פחות או יותר מה שקרה בהופעת הסטנד אפ של גדי וילצ’רסקי בגנקי, שלשום. וילצ’רסקי, האיש, המשקפיים האדומות והחיפה לחיפאים, בחר זוג חמוד שישב בקהל והחליט להיכנס בהם כמיטב המסורת של הז’אנר. הזוג, אלמונית בשם בר רפאלי ועוד בחור שקוראים לו עדי עזרא, זכו לשמוע קצת הערות משעשעות על העבודה של הבחורה (היא דוגמנית, אבל לא בטוח שאתם מכירים) וגם החבר חטף קצת (על זה שהוא נפרד ממנה כמה פעמים, למרות שהיא דוגמנית, אבל אין סיכוי ששמעתם על זה):

 

וילצ’רסקי העלה את הסרטון המתעד את שלוש הדקות המצחיקות האלה לדף הפייסבוק שלו והקטע כבר זכה לאלפי לייקים ומאות שיתופים. בגלל שאין לנו ממש דיבור עם בר רפאלי, שאלנו את וילצ’רסקי איך היא הגיבה לקטע הזה והוא סיפר לנו, ואנחנו מצטטים, שהיא “עפה על זה” – כן, למרות שהוא קרא לחבר שלה פסיכופט ואמר שהפרסומות שלה “מיותרות לחלוטין”. גדי גם נשבע לנו שלא היה לו מושג שהיא תגיע ושהוא לא ממש התכונן לקטע הזה, ובגלל שהוא בחור טוב – אנחנו לגמרי מאמינים לו.

אגב, אנחנו בטוחים שיהיו מי מכם שיחשבו שזה בכלל לא מצחיק ושהבדיחות גסות מדי, אבל היי, בר צחקה ואנחנו לגמרי איתה. והנה תמונה משותפת של השניים למזכרת, רגע לפני תחילת ההופעה, או כמו שוילצ’רסקי מכנה את הרגע הזה: “היתה לי הרגשה שכדאי לי ללבוש הערב את בוקסר המזל”. קליק לביקור בעמוד של וילצ’רסקי.

בר רפאלי גדי וילצ'רסקי

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק