מה קורה כשרופא בחדר מיון מתקשר למוכרי פיצוציות כדי לשאול מה יש במיסטר נייס גאי?

סמי הפיצוציות, המוכרים בשם הנפוץ יותר “מיסטר נייס גאי”, הפכו בשנים האחרונות לנפוצים יותר ויותר. התערובת הכימית המסוכנת, המהווה תחליף “חוקי”, זול ונגיש למריחואנה והחשיש, אמנם הוצאה באופן רשמי מחות לחוק בתחילת השנה, אך למרות זאת, עדין נמכרת בקיוסקים ופיצוציות ברחבי הארץ כשבשנתיים האחרונות נרשמה עלייה דרמטית בכמות המקרים בהם צעירים שנפגעו מהשימוש בסם ונזקקו לטיפול רפואי אחרי התקפים פסיכוטיים, פרכוסים, כאבי שרירים, מאניה ועוד.

סרטון חדש ומצוין כחלק מקמפיין חדש של “הרשות למלחמה בסמים” באמצעות מקאן דיגיטל שעלה היום לרשת מנסה לגרום לצעירים להבין עד כמה טיפשי השימוש בסם, ומציג שיחות מוקלטות בין רופא בחדר לבין מנהלי פיצוציות שמוכרות את הסם. הרופא מספר להם שנמצא אצלו מטופל במצב קשה לאחר שעישן נייס גאי ומוסיף כי המטופל ציין שרכש את הסם אצלם והוא מבקש לדעת מה בדיוק יש בסם הזה. כמובן, מנהלי הפיצוציות מתחמקים, משקרים וכמובן, אין להם שמץ של מושג מה כולל הסם הזה.

תחת הסלוגן “סמי פיצוציות. אין לכם מושג מה הם עלולים לעשות לכם”, מנסה התשדיר לגרום לצעירים ובני נוער סקרנים לנטוש את נייס גיא ולהפסיק לסכן את חייהם עם חומרים שאף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה הם כוללים. על הדרך, אולי גם בעלי פיצוציות תאבי בצע שמוכרים את הסם וישמעו את התשדיר ברדיו, יתאפסו על עצמם, יעשו חיים קלים יותר למשטרה, ויפסיקו למכור את הרעל הזה. אנחנו לגמרי בעד.

לייק לפטריה בפייסבוק