מודעת ההתנצלות התמוהה בעמוד הפייסבוק של מעריב

לפני כשעה, פורסמה בעמוד הפייסבוק של מעריב מודעת התנצלות בה נכתבו הדברים הבאים: “הבהרה: בשל טעות סופר, במהדורה המודפסת נשמט התואר רב משמו של הרב עובדיה יוסף, ואנו מצרים על כך”.

מעריב התנצלות

הודעת ההתנצלות התמונהה הזו, העלתה סימני שאלה גם בקרב הגולשים ברשת, שהחלו תוהים האם מדובר בהתנצלות אמיתית, והאם באופן כללי, השמטת המילה “רב” משמו של עובדיה יוסף הינה מעשה כל כך נורא ונפשע, כזה שדורש התנצלות בפומבי מעל קיר הפייסבוק של מעריב, לעיני מעל עשרת אלפים אוהדים וחברים. אי אפשר שלא לתהות – אם היה מדובר בתואר עו”ד שהושמט משמו של עורך דין זוטר, או לחילופין, השמטת התואר דוקטור  משמו של רופא, האם גם אז היה מפרסם מעריב התנצלות בולטת שכזו? כנראה שלא.

עיתון מעריב

הפוסט המדובר בעמוד הפייסבוק של מעריב זכה עד כה לקרוב למאה תגובות, וליותר משלושים שיתופים של גולשים, שחלקם מצאו את עצמם משועשעים והריצו דאחקות על הפרסום, אחרים שהביעו ביקורת כנגד התנהלותו הכללית של הרב שלדעתם כבר מזמן לא ראוי לתואר הזה, וכמובן קומץ קטן שתומך ברב ואיים על השאר שאם לא ירגעו תבוא עליהם הקללה.

תגובה 1תגובה 2תגובה 3

בנוסף, חלק מהגולשים החלו לספק את הפרשנות האישית שלהם למודעת ההתנצלות של מעריב, ופרסמו אותה מחדש עם השינויים המתבקשים, במה שנראה כמו תופעת ממים חדשה ומצחיקה.

dor muskal
dor muskal
Dor Muskal
Dor Muskal
Niko Watts
Niko Watts
raz tsipris
raz tsipris
Dor Muskal
Dor Muskal
Avgad Yavor
Avgad Yavor
niko watts
niko watts

לייק לפטריה בפייסבוק