אחותך עושה לי את זה: קליפ חדש ומצחיק ללוקאץ’

הקומיקאי, הזמר והיוצר הישראלי איתי לוקץ’, מפרסם היום קליפ משעשע במיוחד לשיר החדש והמצחיק שלו “אחותך עושה לי את זה”. אם אתם לא אוהבים הומור גס ובוטה, אולי לא כדאי לכם לצפות בסרטון הזה, אבל בהנחה שיש לכם חוש הומור בסיסי או שיש לכם חבר שיש לו אחות הורסת, אתם ודאי תזדהו איתו, או לפחות תצחקו מהקונספט.


השיר החדש של לוקץ’ מספר את סיפורם של שני חברים טובים שמבלים את כל חייהם יחד, מהגן, דרך בית הספר והצבא, אלא שמוקש קטן בדמות אחותו הסקסית של החבר, מאיים לפרק את חבילה ולפגוע באידיליה של מערכת היחסים שלהם.

לוקץ’ עצמו מתאר את הקליפ החדש בצורה המוצלחת ביותר בעמוד הפייסבוק שלו: “חברים! הקליפ החדש יצא ממש עכשיו, זה קליפ שמדבר על ערכים ועל חברות אמת! אני אשמח לשמוע את דעתכם ועוד יותר אשמח שתעזרו לי לדחוף אותו ולשתף כמה שיותר, חוץ ממי שיש לו אחות שווה ומתבאס על המסר – אתה יכול פשוט לשלוח לי את המספר של אחותך, תודה!

הסרטון פורסם היום וכבר מתחיל לרוץ ברשתות החברתיות, כשמספר הצפיות שלו עדין לא התעדכן אך עומד על 301+, מה שמעיד על כמות נאה של צפיות ושיתופים שתתעדכן בהמשך היום. קליק לביקור בערוץ היוטיוב של לוקץ’.

אחותך

לייק לפטריה בפייסבוק