נפלא: כך השפילה ילדה קטנה את הנסיך השחצן גסטון מהיפה והחיה

לפני שמתחילים, סקר קצר: מי פה ראה פעם היפה והחיה? ותענו בהצבעה בבקשה. אוקיי, סביר להניח שכולם, כי בכל זאת, מדובר בקלאסיקה של דיסני וילדות היא לא ילדות בלי בל והחיה. עכשיו כשיישרנו קו, בואו נדבר על הסרטון המצחיק הזה, שצולם בדיסני וורלד אשר באורלנדו, פלורידה ומככבים בו שחקן שמחופש לגסטון, הבחור השחצן מהסרט, וילדה אחת מבריקה בשם איזבלה.


המפגש בין השניים שמטרתו הראשונית היתה תמונה משותפת, מתחיל בשיחה על בל, המוכרת גם בכינויה “היפה” כשגסטון מספר לאיזבלה שהוא מתכוון להתחתן איתה. הילדה החביבה עונה לו שאין שום סיכוי בעולם שבל תתחתן איתו וכדי להפוך את זה לכואב יותר, גם מספרת שהחיה הוא הדמות האהובה עליה.

גסטון לא מוותר, הוא מסביר לה שהוא הגבר הנאה בעיר, אבל את איזבלה שלנו זה לא משכנע – “לא לא לא! היא תתחתן עם החיה”. גסטון ממשיך להתעקש, הילדה לא מוותרת ואז הנסיך החתיך מתחבר לצד הסקסיסטי שלו ושולף את המשפט הבא: “אני לא יודע מאיפה הילדה הזאת באה, אבל שמישהו יחזיר אותה למטבח”. זה ממשיך כשהם מצטלמים והוא אומר לה: “חייכי כאילו את מכינה לי סנדוויץ'”.

enhanced-11064-1418071044-2

איזבלה החריפה שלנו, למקרה שתהיתם, ממש לא מתרשמת. היא ממשיכה להסביר לו שהוא פשוט לא הולך להתחתן עם בל. נקודה. ובגלל שהילדה שלנו לא פראיירית בכלל, היא מקניטה אותו ואומרת שהחיה הפכה לנסיך, שהוא חזק ממנו ושהוא יאכל אותו. הנסיך ממשיך לנסות, אבל אין לו באמת סיכוי, מדובר במאבק אבוד מול מעריצה אדוקה של החיה שלא תלך לפני שתאמר את המילה האחרונה, לקול צחוקם הרועם של האנשים שהתאספו במקום וצפו בויכוח המשעשע בהתלהבות.

כשאיזבלה ממשיכה בדרכה סוף סוף, כנראה כדי להשפיל את דמות הרשע הבאה שתמצא, הנסיך (ואולי זה בעצם השחקן, במקרה הזה) מסכם את החוויה ואומר לשאר הנוכחים: “נוצחתי על ידי ילדה. ועוד כזאת נמוכה”. פשוט נפלא.

enhanced-24828-1418070644-13
מנסה לשכנע את הילדה שאין על הנסיך
enhanced-25494-1418070783-29
הילדה לא מרפה ומסבירה לו בעדינות שהוא לא רלוונטי ושהחיה הרבה יותר מוצלחת ממנו

 

enhanced-25997-1418072110-18
הנסיך נכנע ומודה שהפסיד בויכוח לילדה קטנה. הקהל יאצ מרוצה.

לייק לפטריה בפייסבוק