קורע: מופע השלומיאליות הכושל של הילד שניסה להפתיע את אמו ביום האם

לצמד האחים החמודים קרטר וקיידן, הייתה משימה אחת פשוטה: לעזור לאבא שלהם להפתיע את אמא עם ארוחת בוקר מפנקת עד המיטה לרגל יום האם האמריקאי שחל השבוע. בעוד האב אוחז במצלמה ומתעד את האירוע, האח הקטן התבקש להחזיק את קערת השמנת ואילו האח הבוגר יותר קיבל את הזכות לאחוז בקערת הפירות המפנקת. מנחשים מה קרה בהמשך? גם אם אתם חושבים שכן, אנחנו לא רוצים להרוס, לכן צפו קודם בסרטון לפני המשך הקריאה. צחוק מתגלגל בקול רם מובטח.


קרטר, האח הגדול, לא מצליח למלא את המשימה בפעם הראשונה ומפיל את כל הפירות. לאחר שהוא אוסף אותם בחזרה לקערה, השלושה מתכוננים לטייק 2, כשהפעם הילד למד מטעויות העבר ואוחז בקערה בשתי ידיו. הרי ככה, אין שום סיכוי שיפיל אותה שוב נכון? אז זהו, שלא. לפני שהילדים מספיקים להגיע למיטתה של האם, הוא מפיל שוב את הקערה על הרצפה במופע שלומיאליות מרשים.

מדובר ללא ספק באחד הסרטונים היותר מתוקים ומצחיקים שראינו לאחרונה כאשר המבט של הילד האומלל הזה כשהוא מבין ששוב נכשל בגדול הוא פשוט פרייסלס, ואי אפשר שלא להעריך את האב הגאה על הסבלנות הרבה ועל האיפוק שהוא מגלה למרות הכישלון המוחלט של בנו.אגב, בסופו של יום, קערת הפירות והשמנת הגיעו אל האם, ואנחנו נשארנו עם הסרטון המעולה ומלא רגשות האשמה הזה, ועם עוד ילד שהילדות שלו הולכת להיהרס בגלל אבא שלא התאפק והעלה את הסרטון ליוטיוב.

לייק לפטריה בפייסבוק