סוף סוף: אסם משיקה מהדורת מונדיאל מיוחדת המשלבת בין ביסלי לבמבה

מאז ומעולם, או לפחות מהרגע בו הומצאו ופרצו לחיינו לפני יותר מארבעים שנה, הפנטזיה של כל חובב במבה וביסלי הייתה שקית אחת שתשלב בין שני החטיפים הטעימים והממכרים הללו, כך שאנחנו, הגרגרנים העצלנים, לא נאלץ לעסוק במלאכת הערבוב ובחישוב המינונים הנכונים בין כמות הביסלי לכמות הבמבה. למעשה, אם להיות יותר מדוייקים, הפנטזיה המושלמת באמת היא השילוש הקדוש, חטיף שישלב בין במבה ביסלי וקולה, אבל היי, בואו לא נהיה חזירים.

התמונה הבאה, שהחלה לרוץ ברשתות החברתיות ובוואטסאפ בשעות האחרונות מציגה סוף כל סוף, אחרי שנים ארוכות של ציפייה, את החטיף המיוחל, ביסלי-במבה, הכולל מיקס של שני החטיפים ב”מהדורת אליפות” מיוחדת. כמובן, כמו כל מי שחלומו הגדול עומד להתגשם לנגד עיניו, מיד הטלנו ספק באמינות התמונה, וזעקנו “פוטושופ” לשמים. אולם, התקווה הקטנה בליבנו שאכן מדובר בצילום אמיתי ובחטיף אותו נוכל לרכוש בעצמנו, גרמה לנו לבדוק את העניין מול אסם.

ביסלי במבה מיקס
זה באמת קורה: התמונה המדוברת שרצה ברשתות החברתיות

לא תאמינו, אבל התשובה שקיבלנו הייתה חד משמעית ומאוד משמחת: מדובר במוצר אמיתי לחלוטין, מהדורה מיוחדת לקראת המונדיאל ההולך ומתקרב שאמנם לא נמצאת עדין בחנויות אבל תושק ותשווק באופן רשמי ממש בקרוב. אם אתם חושבים שההתלהבות שלנו היא מוגזמת, שהרי בסה”כ מדובר באיחוד של שני חטיפים בשקית אחת, כנראה שאתם לא נמנים על האוהדים האמיתיים של שני החטיפים הללו.

ובכן, אם גם אתם כבר יצרתם תכנית עסקית, הרצתם דיונים בחבר’ה וחלמתם לעשות קופה על המצאת החטיף המאוחד ומכירת הפטנט לחברת אסם, כדאי שתחשבו על דרכים אחרות למלא את הארנק. כך או כך, גם אתם ודאי מזילים עכשיו דמעות של אושר ומחכים בקוצר רוח, ממש כמונו, לפתוח את השקית הראשונה של ביסלי-במבה.

כמובן, אנחנו נעדכן אתכם בפרטים נוספים בהמשך. בינתיים, השתדלו לא לרייר על מכשירים חשמליים.

תודה לברק דאיה על הטיפ.

קרדיט תמונה: Naor Atiya
קרדיט תמונה: נאור עטיה

לייק לפטריה בפייסבוק