פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה המקסימה של לילי הכלבה כשהיא מגלה שאין לה סרטן תמיס לכם את הלב

לילי, כלבה מסוג גולדן רטריבר, הרגישה מאוד לא טוב במהלך הלילה והובהלה לבית החולים הווטרינרי על ידי הבעלים שלה. לאחר סדרת בדיקות שעברה, גילו הרופאים בגופה גידול עצום בטחול, גידול שגרם לדימום פנימי חמור שאיים לקטוף את חייה של הכלבה המתוקה.

לאחר שקיבלה עירוי דם ומצבה התייצב, התפנו הרופאים לבשר לבעליה את החדשות המרות: לילי זקוקה לניתוח דחוף להסרת הגידול, וגם לאחריו, סביר להניח שיישארו לה חודשים ספורים לחיות, היות ולאור הניסיון שלהם עם גולדנים אחרים, הסיכוי שלא מדובר בגידול סרטני עומד על 10 אחוזים בערך. אם לא די בסטטיסטיקה העגומה, הבהירו הרופאים לבעלים כי למרות הסיכוי התאורטי, במהלך 25 שנות העבודה שלהם, הם עדין לא נתקלו במצב בו הגידול היה שפיר


למרות ההערכה המאוד לא אופטימית של הרופאים והעלויות הגבוהות הכרוכות בכך, החליטו הבעלים לשבור את קופת החיסכון שלהם ולשלוח את לילי לניתוח, במסגרתו הוצא מגופה גידול במשקל 2.5 קילו (!!). במקביל, נשלח הגידול לבדיקה, כדי לוודא שאכן מדובר בסרטן. אלא ששבוע בדיוק לאחר מכן, הגיע הטוויסט המפתיע בעלילה, כשתוצאות הבדיקה התקבלו ובישרו באופן חגיגי וחד משמעי – הגידול שפיר, לילי תמשיך לחיות.

בסרטון הנפלא והמרגש הזה, תופסת הבעלים של לילי את הכלבה שלה לשיחה דרמטית בה היא מבשרת לה על תוצאות בדיקות המעבדה. נכון, כמו שאר הכלבים, גם לילי כנראה לא יודעת אנגלית, אבל אם לשפוט על פי התגובה המקסימה, הנרגשת ומלאת האושר שלה, היא לחלוטין הבינה במה מדובר, והמבט בעיניים הבורקות שלה כשהבעלים מבקשת ממנה לשבת ואז מבשרת לה שאין לה סרטן פשוט ממיס את הלב.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...