שעתיים וחצי על קאנו: הקרנת בכורה יצירתית

לפני כחודש עלה לאקרנים ברחבי העולם וגם בישראל, הסרט “חיי פיי” המבוסס על ספרו הקסום של יאן מרטל.  אלה שהצליחו לשים ידם על כרטיסים להצגת הבכורה בפאריז, צרפת, נהנו מחוויית צפייה ייחודית ויוצאת דופן בקמפיין השקה מקורי.

עבור מי שאינו מכיר את עלילת הסיפור, הנה תקציר מהיר ביותר: פיי הוא נער צעיר, בהודו של שנות השבעים. במהלך ניסיון הגירה מהודות, טובעת ספינת המשפחה, ופיי הוא השורד היחיד, בסירת הצלה יחד עם טיגריס, צבוע, זברה ואורנג אוטן. בסירה הזאת, הוא יבלה את מאתיים הימים הבאים שלו.

בכדי לגרום לקהל לחוויית צפייה מעט שונה, וכדי לעזור לכם להתחבר לגיבור הסיפור ולחוש היטב את תחושותיו כשהוא מנסה לשרוד, החליטו מארגני האירוע לקיים אותו בתוך ברכה מקורה. הצופים המופתעים שרכשו כרטיס להקרנת הבכורה, מצאו עצמם ישובים בסירות קאנו שפוזרו במימי הברכה במקום כיסאות סטנדרטיים, לגופם חגורת הצלה, ומולם מסך ענק עליו הוקרן הסרט בתלת מימד כמובן.

הצופים בהקרנה, ודאי חשו אי נוחות מסוימת, היות ונאלצו לצפות בסרט שאורכו כשעתיים וחצי, ללא משענת ובתנאים מעט הזויים.אולם, על אף הבעייתיות בעניין, אין ספק שיחד עם האווירה הפנטסטית והתפאורה הקסומה שיצר המבנה המרהיב בו שוכנת הבריכה, הקהל שנכח באולם זכה לחוויה בלתי נשכחת. צפו בסרטון המתעד את האירוע.


לייק לפטריה בפייסבוק