מגניב: ב-LG הפתיעו את הישראלים עם הצעה לביצוע משימה בלתי אפשרית תמורת סמארטפון חדש

בענקית האלקטרוניקה LG ידועים בשלל הגימיקים והתעלולים השיווקיים היצירתיים שלהם בכל הנוגע לקידום מכשירי הסמארטפון החדשים שלה. אחרי שהצניחו מכשירי LG G2 מהשמים בקוריאה וגרמו למהומות ולפציעתם של עשרים אנשים, ולאחר שריסקו את מכשירי הסמארטפון של עוברי אורח בצרפת ושדרגו אותם למכשיר של LG, החליטה החברה לבדוק עד כמה אפשר להתפרע גם עם הקהל הישראלי.

עוברי האורח שנקלעו במקרה למתחם שרונה בתל אביב באחד הימים בחג סוכות, הופתעו לגלות שחזור מפתיע של סצינת הלייזרים המפורסמת מתוך הסרט “משימה בלתי אפשרית“. האמיצים מביניהם, או אלה שהיה להם יותר מדי זמן פנוי לשרוף, קיבלו את האופציה לנסות את מזלם בנסיון להצליח לשרוד את מבוך קרני הלייזר, להגיע לתיבת הזכוכית בקצה המבוך, ולשלוף ממנה מכשיר LG G3 חדש מהקופסה, על חשבון החבר’ה הקוריאנים.

קמפיין הגרילה היצירתי הזה, נועד לקדם את המכשיר הדגל של החברה שהושק לפני מספר חודשים. אם אתם מחפשים את ההקשר בין מבוך הלייזרים לסמארטפון של LG, התשובה מסתתרת באחד הפיצ’רים החדשניים יותר של המכשיר בהם מתגאה החברה, “לייזר פוקוס”, המאפשר לצלם תמונות ממוקדות וחדשות יותר משאר המכשירים המשתמשים בחיישנים מבוססי תוכנה.

כפי שתראו בסרטון המגניב המתעד את אירוע הגרילה הזה, מרבית הישראלים שנענו לאתגר כשלו בגדול בתפקידם ככפילים של טום קרוז, אך כמה מהם הצליחו ללהטט בין קרני הלייזר ולזכות בסמארטפון חדש, שלפחות מהנסיון האישי שלנו, הוא בהחלט אחד המגניבים על המדף כיום. את תגובתו של טום קרוז לא היה ניתן להשיג עד מועד סגירת הגליון.

לייק לפטריה בפייסבוק