פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מזעזע: עמוד הפייסבוק של ארגון להב”ה קורא לגולשים לפוצץ חתונה בין יהודיה לערבי

רק לפני פחות מחודש הסירה פייסבוק את הדף של ארגון להב”ה בשל תלונות גולשים על הסתה, אבל זה לא ממש עצר את הארגון למניעת התבוללות בארץ הקודש. הפעילים הקימו עמוד חדש בשם “לא יכבו את הלהב”ה ומשם הם ממשיכים בפעילות הגזענית שלהם – והפעם: לפוצץ חתונה מעורבת.

אתמול פורסם בדף הפייסבוק החדש צילום של הזמנה לחתונה שתתקיים ביום ראשון הקרוב. על פי הפרסום לכלה קוראים מורל מלכה ולחתן מוחמד מנסור וזה די מסביר למה הפעילים נחושים בדעתם למנוע את החתונה. מנהלי העמוד קראו להגיע ולמחות מול אולם האירועים בראשון לציון עם שלטים ורמקולים (והמון שנאה בלב) במטרה להרוס לזוג את מה שאמור להיות היום המאושר בחייהם. התמונה הזאת של ההזמנה גרפה כבר 1800 לייקים וכמעט 400 שיתופים.

Capture

היום כבר מעדכנים בלהב”ה שהם מפעילים לחץ על מנהלי אולם האירועים לבטל את האירוע וגם מנסים לשכנע את הכלה באופן אישי לרדת מהרעיון של חתונה עם ערבי.

למרות שהסטאטוסים שעוסקים בחתונה המעורבת הביאו לא מעט תגובות שקוראות לכבד את רצון הכלה ובאופן כללי לא להתערב לאנשים אחרים בחיים (אבל זה כל מה שהפעילים בארגון הזה עושים, לא?), היו גם לא מעט תגובות גזעניות, אלימות ומכוערות במיוחד.

Capture2

בלהב”ה מבטיחים לעדכן לגבי הצעדים הבאים שלהם בפעולת הסיכול ומסתמן שהסיפור הזה לא יסתיים בלחיצות ידיים ידידותיות בין הצדדים.

בהנחה שהסיפור אכן אמיתי, כפי שפורסם גם באתר כיכר השבת (תמיד קיימת אפשרות שמדובר בהזמנה מזוייפת שנוצרה בכדי להלהיט את הרוחות וליצור בלאגן מלאכותי והד תקשורתי) היינו מציעים למשטרת ישראל להתערב, ולשאר הגולשים לחזור ולדווח על העמוד המסית בכלל ועל הסטטוס הנוראי הזה בפרט עד שפייסבוק תסיר אותו, ולא משנה מה דעתכם הפרטית בעניין או מה עמדתכם הפוליטית.

עדכון: (תודה לגולשת הפטריה רומי בראל)

בעמוד הפייסבוק של “שמש אדומה” שם אמור להתקיים האירוע, פרסמו את המכתב הבא:

תגובת שמש אדומה

עדכון 2:

לאחר אינסוף דיווחים של גולשים על העמוד לאור הפרסום הראשון אצלנו כאן בפטריה, הוסר עמוד הפייסבוק של להב”ה. בשעה טובה.

עמוד להבה

הנה לקט מתגובות הגולשים לפוסט:

Capture3 Capture4 Capture6 Capture7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...