אוי ואבוי: 10 עוגות מזל-טוב-לקראת-הלידה הכי גרועות אי פעם

כל מי שאוהב מתוק יודע שאף פעם לא צריך סיבה מיוחדת בשביל ליהנות מעוגה טובה. ובכל זאת, עוגות פוגשות אותנו לרוב בסיומם של ארוחות משפחתיות או אירועים משמחים אחרים כמו שחרור מהצבא, ימי הולדת, חתונות וכמובן, ברית או בריתה לרגל ביאתו לעולם של עולל חדש.

בארץ המסורת הזו לא נפוצה כל כך, אבל בארצות הברית, נוהגות הבנות לחגוג עם האם העתידית רגע לפני הלידה במסיבת Baby Shower מסורתית. סדרת התמונות המצחיקה והמחרידה הבאה מציגה 10 עוגות מעוצבות שהוכנו במיוחד לאירוע הזה, עוגות שהן כל כך קריאטיביות עד שחרגו מזמן מגבול הטעם הטוב ונעות על הסקאלה שבין יצירתיות מדהימה לעבירה פלילית.

גם אם אתם חולים על עוגות ופשוט לא יכולים לוותר עליהן כשהן מונחות מולכם, יש סיכוי לא רע שברבים מהמקרים הבאים, הייתם מביטים בעוגה בחשש, מתלבטים לרגע אם לטעום ממנה בכל זאת ואז אומרים “לא תודה” ורצים לבכות בשירותים תוך כדי שאתם מרימים טלפון לפסיכולוג הקרוב למקום מגוריכם בנסיון להציל את מה שנשאר משארית חייכם שזה עתה התחלקו לשניים.

חושבים שאנחנו מגזימים? השמועה מספרת שיש נשים שראו את העוגות הללו ואיבדו כל רצון ללדת (או לחיות). עדין חושבים שאנחנו נסחפים? אוקי, אולי קצת, ולמרות זאת, בכל רגע נתון, היינו מעדיפים גפילטע פיש על טעימה מאחת היצירות המזעזעות הללו. בהצלחה.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cur$ed (@cursedme_)

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק