איך לגו יעביר לילדים את הסגר?

נגיף הקורונה גרם ללא מעט בלגן במדינה בין עד כדי השבתת המשק כולו. מוסדות החינוך נסגרו תקופה, מקומות עבודה רבים עברו לעבוד מהבית, המסעדות, חדרי הכושר ועוד. לכן על מנת להעביר את הזמן בין שיעורי הזום השונים, חשוב להצטייד בלגו ולהעסיק את הילדים כמה שאפשר על מנת שלא יהיה להם משמעם בסגר.

Credit: Depositphotos.com

הלגו הוא המשחק האהוב ביותר על ילדים מאז ועד היום

לגו לילדים הוא אחד המשחקים האהובים ביותר על ילדים מאז ועד היום. הוא מפתח את החשיבה השכלית של הילד, גורם לו להזיז את עצמו לחבר בין הקוביות, לעשות יצירה פרי עטו. לכן כל משחקי ההרכבה והחשיבה השונים שכוללים בין היתר פאזלים ועוד הם המשחקים האהובים ביותר על הילדים ובמיוחד לגו לילדים. לגו לילדים מגיע בגדלים שונים החל מחלקים קטנים ועד חלקים גדולים. הילדים יכולים לבנות להם יצירות שונות כמו: בתים, בע”ח ועוד וכך הם מעבירים את הזמן בכיף ובחשיבה מאשר להשתעמם בבית מול הטלוויזיה או מול הזום. עם לגו לילדים תוכלו להעסיק את הילד לאורך שעות היום ולבצע את כל המטלות שאתם צריכים לעשות מבלי שהילד יפריע.

לאיזה גילאים מתאים משחק לגו?

משחק לגו מתאים מגילאי 3 ומעלה. ככה שגם בגילאים בוגרים יותר ניתן לשחק בו ולבנות ממנו לא מעט דברים יפים. הודות למשחק זה הילד נחשף לתהליכי חשיבה שונים שהוא עובר במהלך השימוש במשחק. על מנת לבנות דברים שונים בלגו הוא צריך לחשוב איך לחבר בין קוביה ולקוביה מה שעוזר לו לפתח את הכישורים השכליים והקונטיביים שלו. משחקי הלגו כוללים רמות קושי שונות החל מרמה קלה למתחילים ועד לרמה קשה למתקדמים.

למה דווקא לגו ולא משחקים אחרים?

משחק הלגו הוא אחד המשחקים האהובים ביותר על הילדים. מדובר על משחק וותיק וכיפי שכולל לא מעט הפעלה מצד הילד וחשיבה. עם לגו לילדים הילד יכול להרכיב שעות חלקים זה לזה ולהעסיק את עצמו. הלגו לא רק שגורם לתעסוקה לילד הוא גם מפתח אותו שכלית, מכיוון שעל מנת לבנות עם החלקים הילד צריך לחשוב. לכן הרבה הורים אוהבים לקנות לגו לילדים על מנת שיפתח אותם שכלית. מהלגו יכולים לבנות כל מה שרוצים בין אם זה ארמון, בע”ח ועוד. כמו כן, כיום ניתן למצוא לגו במחיר זול במגוון חנויות מקומיות שונות שמוכרות צעצועים, ככה שהלגו הוא לא עוד משחק יקר כמו שהיה פעם.

חשיבות משחקי לגו לילדים

באמצעות משחקי לגו ניתן לתרום רבות לתהליך התפתחות הילד מבחינה יצירתית. הסוגים השונים של משחקי הלגו שכוללים: מכוניות, רובוטריקים, כבאים ועוד עוזרים לפיתוח תהליכי החשיבה והיצירה של הילד וכן נותנים לו תעסוקה לשעות רבות. כמו כן, חשוב להתאים את רמת הקושי לצרכיו האישיים של הילד.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק