פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

4 הסיבות שבגללן תרצו ללמוד אנגלית מדוברת

בפוסט הזה נגלה מהן 4 הסיבות העיקריות שגורמות לישראלים לרצות ללמוד אנגלית, אילו מהסיבות תקפות לגביכם ואיך גם אם ניסיתם בעבר ללמוד לדבר אנגלית ללא הצלחה, הסיבות האלה יגרמו לכם לרצות להצליח הפעם.

Credit: Pixabay

זה לא סוד שכל כך הרבה ישראלים משתוקקים ללמוד אנגלית מדוברת ולקחת את החיים שלהם כמה צעדים קדימה. מה שכן, לכל אחד יש את המניע הנסתר שלו, הסיבה האישית שלו והלמה שלו שבגללה הוא רוצה ללמוד אנגלית. השיטה של "ספיזי" חושפת את 4 הסיבות הכי נפוצות שבגללן ישראלים לומדים לדבר אנגלית מלכתחילה, והסיבות האלה מבוססות על מעל 6,000 תלמידים שעברו ולמדו אנגלית תחת השיטה של ספיזי.

סיבה 1- לעלות בסולם של הביזנס

זה ידוע לכולם שלמי שיש את השפה האנגלית בארסנל שלו ויכול לדבר אותה בביטחון, יש לו יתרון אדיר על כל מי שלא יכול לדבר אנגלית. אנחנו יכולים לראות את זה אצל מעסיקים שמחפשים עובדים חדשים בחברה שלהם, וכמעט תמיד נותנים את ההעדפה לאנשים שיכולים לתקשר גם באנגלית.. ואם נלך יותר רחוק, כל כך הרבה יזמים צעירים ואנשי עסקים רוצים לטוס לחו"ל כדי "לעשות את המכה" ולהצליח בגדול, אך חוזרים מהר מהצפוי עם הראש כלפי מטה, נטו בגלל שהם נתקלו בחומה הראשונה והגבוהה מאוד של מכשולי היום יום של השפה.

סיבה 2 – The world is waiting…

אחד הדברים הכי שאנחנו, בני האדם הכי אוהבים לעשות, זה לטייל בעולם המדהים שלנו, לראות נופים עוצרי נשימה ולפגוש תרבויות שאם לא באמת ראית אותן במו עיניך, קשה להאמין שהן באמת קיימות.. יש רק דבר אחד שאנשים יודעים שהם חייבים שיהיה להם אם הם באמת רוצים לטייל בעולם, להסתדר כמו שצריך ולהפיק את המיטב מכל טיול וזה – היכולת ללמוד אנגלית ולדבר אנגלית שוטפת ובביטחון, כדי שהם יוכלו לתקשר עם המקומיים ולהעצים את החוויה עד למקסימום. ככה שאם יצא לכם פעם לטייל באירופה, אסיה, אמריקה או כל מקום אחר בעולם, ולא באמת הצלחתם להסתדר כמו שרציתם, כנראה הגיע הזמן ללמוד אנגלית ולשים סוף לתקיעויות.

סיבה 3- להיות תלמיד מצטיין

טוב.. אולי איכשהו אפשר לקשר את הסיבה הזו לעבודה ופרנסה כחלק מהסיבה מספר 1, אבל לדעתנו מגיע לה במה משלה. נכון לשנת 2021, יש מעל ל- 310,000 סטודנטים בישראל, וזה לא כולל את מאות אלפי תלמידי היסודי, חטיבת ביניים ותיכון שיש בישראל, ומשהו אחד משותף לכולם – הם צריכים ללמוד אנגלית במוסד שהם לומדים בו כדי לעבור את בחינת הבגרות/להוציא את התואר האקדמאי. יותר מזה, אחד המקצועות שהכי מתקשים בו התלמידים הישראלים הוא מקצוע האנגלית.. ככה שלא רק שהשפה הזו חשובה לעסקים ולחיים, אלא גם לשלב המוקדם יותר של ההשכלה והחינוך.

סיבה 4- ביטחון עצמי של סופרמן

זו כנראה הסיבה הכי חשובה מבין כולן. למה? כי אנשים עם ביטחון עצמי גבוה, יכולים לעשות הכל. טוב.. מה זאת אומרת הכל, נפתחות בפניהם הרבה יותר דלתות בכל תחום בחיים, פשוט כי אנשים נוטים להעריך, לכבד ולהימשך יותר לאנשים בעלי ביטחון עצמי. זה נותן לנו תחושה של ביטחון משל עצמנו כל פעם שיש מישהו עם ביטחון עצמי בסביבתנו.

עכשיו, איך זה קשור בדיוק לללמוד אנגלית? התשובה היא: בכל דרך. כשאתם יודעים שפה נוספת חוץ מעברית (במיוחד אם זו השפה הבינלאומית הכי מדוברת בעולם), אז אוטומטית אתם יכולים לתקשר עם הרבה יותר אנשים, בין אם זה בתחום העסקי ובעבודה, בטיולים שלכם בחו"ל, או עם אנשי המין השני (גברים הכוונה היא לבחורות ובחורות הכוונה היא לגברים). גם בלימודים, כאשר אתם מצליחים יותר בלימודים והציונים שלכם יהיו גבוהים יותר, אתם תרגישו הרבה יותר טוב עם עצמכם ותדעו שבעתיד יהיה לכם הרבה יותר קל להתקבל לאוניברסיטאות או למקומות העבודה שאתם רוצים מאשר אלה שלא יודעים אנגלית.

Credit: Pixabay

שורה תחתונה, ישראלים שיודעים לדבר אנגלית ומוכנים ללמוד אנגלית, הסיכוי שלהם להצליח בכל אחד מהתחומים שקראתם עכשיו, הרבה יותר גבוה מאלה שנאלצים "להסתמך" רק על העברית שלהם. אגב, יש הרבה יותר מ- 4 סיבות למה אנשים רוצים ללמוד אנגלית, אבל שוב, מניסיון של מעל 6,000 תלמידים, אלה העיקריות.

ועכשיו, אם אחת מהסיבות האלה היא הסיבה שבגללה אתם רוצים ללמוד אנגלית מדוברת, וגם לכם חשוב להגיע לרמת אנגלית שוטפת, להצליח לדבר אנגלית בביטחון ולאחוז בשפה בצורה טובה ומקיפה, אנו מזמינים אתכם להתבונן בשיטה של ספיזי שמיום ליום מוכיחה את עצמה כשיטה האפקטיבית ביותר ללימוד אנגלית מדוברת בישראל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...