בארבי החדשה כבר כאן, והיא מגיעה עם חצ'קונים, צלוליט וסימני מתיחה

כל מי שחי על הפלנטה הזאת בשנים האחרונות יודע מה הנזק שגורם גוש הפלסטיק העונה לשם "בובת בארבי" לתפיסת הגוף של ילדות. הבארבית רזה מדי, דקה מדי ונטולת פגמים מדי – או במילים אחרות: הבארבי נראית כמו פרי אהבתם של מנתח פלסטי פסיכוטי ותוכנת פוטושופ היפראקטיבית. למרבה המזל, היום כבר אפשר לקנות בובות בארבי נורמליות, במימדים הנכונים ועכשיו הן אפילו מגיעות עם צלוליט.

לפני כמה חודשים נולדה לבארבי מתחרה מוצלחת במיוחד. היא עדיין מאד דומה לבארבית, רק שהיא מגיעה בפרופורציות אנושיות יותר. הבובה הזאת נקראת לאמילי על שם המעצב שלה, ניקולאי לאם (שלא קשור בשום אופן ליצרנית בארבי המקורית, למקרה שחששתם שהתיקון בא מהם). ללאמלי יש ירכיים קצת רחבות וגם בטן, והיא ממש לא בגובה המתאים כדי להיבחן לנבחרת הכדורסל או המעודדות.

עכשיו, הלאמלי עוברת עוד שדרוג לעבר החזות האנושית, כשיחד עם הבובה הילדות או הילדים המאושרים מקבלים גם סט מדבקות מיוחד שממחיש את המשמעות האמיתית של גוף האישה. מסימני מתיחה ועד נמשים, מצלוליט ועד צלקות מניתוח קיסרי ומחצ'קונים עד קעקועים, ובאופן מפתיע, הכל נראה כל כך טבעי ונכון יותר.

ממציא הלאמלי לא מפחד שילדות לא ירצו לשחק עם הבובות אם יהיו להן פגמים כאלה. הוא מספר שהוא ראה ילדות וילדים משחקים עם הבובות ושהתגובות היו מצוינות. בגלל שהוא ידע שיתקשו להאמין לו, הוא פשוט צילם את זה.

ואם אתם רוצים להבין באמת עד כמה גדול ההבדל בין הלאמלי לבארבי, תציצו רגע בסרטון הזה, שהופך את לאמילי לברבי רגילה באמצעות פוטושופ וממחיש את העניין מצוין:

לייק לפטריה בפייסבוק