ספיישל: כותרות העיתונות העלובות ביותר

עמוד הפייסבוק המוצלח “כותרות עלובות”, עליו סיפרנו לכם לראשונה בפטריה לפני כחודשיים, ממשיך לספק את הסחורה. כזכור, העמוד אותו הקים אורי אשכנזי, מרכז את הכותרות הטיפשיות והגרועות ביותר מעיתוני היום ומאתרי האינטרנט החדשותיים המובילים, בתוספת סטטוסים מצחיקים בהקשר לכותרת המדוברת.

חודשיים לאחר שעלה לאוויר, צבר העמוד כבר קרוב ל- 3500 לייקים, ולמרות ההצלחה היחסית שכללה גם אזכורים באתרים פופולארים כמו ynet וחורים ברשת, הצליח לשמור על מעמדו כמי שמעלה תכנים איכותיים ומצחיקים, ולא מתפתה להציף את הפיד שלנו כדי לסחוט עוד כמה לייקים נוספים. גם הגולשים אגב, משתתפים בחגיגת הכותרות העלובות, ומשאירים על קיר העמוד מגוון כותרות משעשעות מרחבי הרשת, כך שתמיד כיף להתעדכן בנעשה בעמוד, גם אם לא עלו בו עדכונים חדשים.

אז נכון, הרבה אנשים חושבים שהפרינט מת, אבל איזו עוד פלטפורמה תספק לנו הגיגי זהב כמו אלה? כדי לפתוח את סוף השבוע עם חיוך, אספנו עבורכם את 12 הכותרות העלובות המוצלחות ביותר שפורסמו בעמוד במהלך השבועיים האחרונים. ברוח העמוד, אנחנו קוראים גם לכם להיות “היפים והמשתפים”  ולפרגן בלייק או שיתוף. קליק לעמוד כותרות עלובות.

תלמידי ישראל ממשיכים לעשות במכנסיים

מילה זו מילה

כמה דאחקות על חשבון מיט רומני

גאוני. פוליצר.

ולסיום, איחולנו הכנים

לייק לפטריה בפייסבוק