קנייה חכמה: החזייה היקרה בעולם

ענקית ההלבשה התחתונה לנשים ויקטוריה’ז סיקרט חשפה אתמול לראשונה סדרת תמונות מהפנטת מסט הצילומים של חזיית הפנטזיה השנתית שלהם, שהיא גם החזייה הכי יקרה בעולם. לפני מספר ימים סיפרנו לכם כאן על הויברטור היקר בעולם, אך ביחס למחיר החזייה שמיד נציג כאן, המחיר שלו משול למחיר של מסטיק עגול.

בנות שימו לב: במידה ויש לכן 2.5 מיליון דולר מיותרים, יש מצב שתרצו לנצל אותם להשקעה חכמה במיוחד שככל הנראה לא תניב עבורכן תשואה, אך תשדרג משמעותית את הארון שלכם. את החזייה עיצבו עבור ויקטוריה’ז סיקרט חברת London Jewelers שכמובן גזרה קופון שמן מאוד על היצירה המדהימה הזו. החזייה נוצרה בעבודת יד קפדנית עם יותר מ 5200 אבני ספיר, אודם, יהלומים ורודים וצהובים וציפוי 18 קראט זהב. ערכת המתנה של החזייה כוללת חזיית פושאפ וחגורה תואמת הכוללת גם היא אבני חן יקרות ערך.

כידוע, בכל שנה נבחרת דוגמנית חדשה כדי להציג לעולם את דגם הפנטזיה הייחודי של ויקטוריה, וביצרנית ההלבשה התחתונה היוקרתית אישרו לפני מספר ימים בעמוד הפייסבוק שלהם כי מי שתזכה להרגיש כמו שניים וחצי מיון דולר השנה ולהציג את החזיה בתצוגת האופנה הקרובה, תהיה שאלסנדרה אמברוסיו. הדוגמנית הברזילאית הלוהטת והמצליחה בת 31, נכנסת בזאת ל”נעליהן” של סופר מודלס כמו טיירה בנקס, ג’יזל בונדשן, היידי קלום, קלודיה שיפר וכו’ שדגמנו בעבר את חזיית הפנטזיה השנתית.

בנוסף לסדרת התמונות המצורפת, קבלו בונוס מיוחד ומרגש (אם אתם גברים חרמנים): סרטון מאחורי הקלעים של צילומי החזייה היקרה בעולם בכיכובה של אלסנדרה. מומלץ מאוד. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק