קוקומן קוקיס: לא עוגה, לא עוגיה, אבל טעים לאללה!

אם זה הולך כמו עוגה ונובח כמו עוגיה אז זה ודאי קוקומן קוקיס, החטיף החדש מבית תלמה. לכבוד השקת החטיף החדש המחפש את הזהות שלו, השיקו בתלמה פרסומת טלוויזיה מדליקה ביותר, בה העוגייה החמודה מגלה לראשונה בחייה כי היא מאומצת. הסיטואציה בה הגילוי המרעיש קורה מצחיקה ביותר, כשהעוגייה מגיעה ומבקשת מאמה לעזור לה בהכנת עבודת שורשים. הברקה נפלאה של התסריטאים שמחזירים כמעט כל צופה לרגע ההוא בילדות בו הוא אמר לאמא שלו את אותו המשפט בדיוק.

הפרסומת עשויה היטב ויש בה כמה רגעים קומיים לא רעים בכלל כמו הרגע בו שהעוגייה החביבה מגלה את האמת המרה, פוצחת בשיר “אומרים שאני אינני אני” הזכור לכולנו מסרט הבורקס המופתי “קונילמל”. קמפיין הטלויזיה מלווה בפעילות חביבה בעמוד הפייסבוק של קוקומן קוקיס, בה אתם הגולשים מייעצים לעוגיה המחפשת את הזהות שלה, עם מי כדאי לה להיפגש כדי לנסות להבין מי היא בכלל. בקוקומן כבר הפיקו שלושה סרטונים מצחיקים בהם העוגייה נפגשת עם בודהה, חכם סיני זקן, ויועצת. בעמוד הפעילות אתם יכולים להציע את ההצעה שלכם, ובכל שבוע ההצעה המקורית תזכה להפוך לסרטון, ותזכה את בעליה בפרסים.

אמנם, בסה”כ מדובר בחטיף דגנים לא ברור, שהוא חצי עוגייה, חצי עוגה וחצי בריא (סה”כ שלושה חצאים), אבל הפרסומת הזו מעניקה לחטיף החדש תכונה חשובה ביותר – אנושיות. בפעם הבאה שתיתקלו על המדפים בקוקומן קוקיס לא תחשבו דגנים, לא תחשבו בריאות, תחשבו על העוגייה המסכנה שמחפשת את הזהות שלה. הלב שלכם יתרכך ואולי תרצו לאמץ בעצמכם את העוגייה החמודה. יופי של קמפיין. צפו בפרסומת המקורית ובסרטוני ההמשך. קליק לעמוד הפעילות.

באומן בר ריבנאי, קוקומן קוקיס, 2012


לייק לפטריה בפייסבוק