רק הוט יכול: תעמולת הבחירות של הוט

מי אמר “שנת בחירות” ולא קיבל? חברת הוט השיקה השבוע את שירות ספקית האינטרנט החדש שלה וכעת היא החברה היחידה המסוגלת לתת ללקוח את חבילת התקשורת המלאה, הכוללת טלויזיה, אינטרנט (תשתית + ספק) וטלפון קוי. לכבוד המאורע הכמעט מרגש, עלתה לאויר פרסומת טלויזיה חדשה בכיכובו של רמי הוייברגר.

הפרסומת עשויה בצורת סרטון תעמולת בחירות קלאסי המציג את כל האלמנטים שתמיד נחשפים אליהם בסרטוני תעמולת הבחירות של המפלגות השונות: ראש ממשלה המבקר בשוק ירקות, דגלי ישראל, תמונות חיילים, משרד עם ספרייה מלאה בספרים שאיש לא נגע בהם מאז ימי המנדט, וכמובן פתק הבחירות עם האותיות ‘הוט’ וסיסמה מנצחת “רק הוט יכול”. הסרטון מזכיר את “ישראל מחכה לרבין” של תחחילת שנות התשעים, ומתכתב עם המציאות במדינה בה כולם כבר מדברים על שנת בחירות בישראל.

יופי של עבודה עשו הפעם במשרד הפרסום באומן בר ריבנאי, המשך לבאז התקשורתי העצום שקיבל הסרטון הקודם של הוט בכיכובם של כוכבי עספור שהצליח להרגיז את האיראנים. רמי הוייברגר מצוין בתור ראש הממשלה, הג’ינגל קליט ומצחיק והמחיר? נמוך נמוך. אולם, אל תתפתו כל כך מהר מהמחיר השערורייתי שמציעים בהוט (20 ש”ח ל100 מגה גלישה), שכן שאר השירותים הניתנים על ידי החברה, כבר ישלימו את הפערים בכיס שלכם.

באומן בר ריבנאי, רק הוט יכול, 2012

אהבתם את הפוסט? תנו לנו לייק!


לייק לפטריה בפייסבוק