פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרסומת שתגרום לכם לחרבן במכנסיים. בערך.

כשמדובר בפרסומות טלויזיה, לכסף לא תמיד יש משמעות גדולה מידי. פרסומות בתקציבי ענק יכולות להיות גרועות ולא מוצלחות, ופרסומות שהופקו בשקל וחצי, או בדולר וחצי כמו במקרה הזה, יכולות להפוך ללהיט ענק. ככה זה, הכל תלוי בתסריט ובביצוע.

רשת חנויות הכלבו האמריקאית Kmart שחררה לפני כשבוע פרסומת טלויזיה חדשה שכולה משחק מילים משעשע ומטופש למדי. הפרסומת נקראת "Ship my pants" (נשמע גם כמו Shit my pants), והיא חלק ממבצע חדש של רשת החנויות במסגרת אם לקוח ביקר בחנות ולא מצא את הפריט שחיפש, יבדקו עבורו עובדי החנות האם קיים סניף אחר בו נמצא הפריט, ואם כן, ישלחו אותו ישירות אל הלקוח הביתה ללא עלות.


כאמור, אם אתם מבינים אנגלית, מיד תבינו את הדאחקה. אם אתם לא שולטים בשפה, מדובר בדמיון לשוני בין המשפט "שלחו לי את המכנסיים" ל"חירבנתי במכנסיים". הסבר מפורט מזה כבר יהיה ממש מביך. כאמור, לא מדובר בפרסומת המאה, ונראה שתקציב ההפקה שלה היה נמוך ממחירה של מנת שוארמה במזללה סוג ב' במדרחוב בראשון, אך דווקא הפשטות שלה והבדיחה המטופשת המוצגת בהגזמה, הפכו אותה לויראלית במיוחד עם מעלה 10 מליון צפיות ביוטיוב, ומאות אלפי שיתופים ברחבי הרשת.

ship my pants

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...