פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 חתולים ומפורסמים שהופרדו בלידתם (תמונות)

מזה שנים, חתולים הם המלכים בלתי מעורערים של הרשת, רומסים בדרכם כל חיה חביבה אחרת שמנסה לגנוב להם את ההצגה, וכובשים את לבבות הגולשים עם המסתוריות, הסקרנות ויכולות העל המופלאות שלהם. איכשהו, תמיד כשנדמה שאי אפשר יותר לחדש בגזרה הפרוותית הזו, מגיעה עוד הברקה אינטרנטית מצחיקה וכובשת כמו התמונות הבאות, המוכיחות שמוצא האדם הוא בכלל מהחתול.

סדרת התמונות המצחיקה הזאת מציגה שלל דמויות מוכרות מעולם התרבות והברנז'ה בישראל לצד הכפילים החתוליים המוצלחים שלהם. אייל גולן, ארז טל, בר רפאלי, דנה אינטרנשיונאל ושלל הסלבריטאים האחרים מנסים להיראות מגניבים ומושכים, אבל פשוט לא יכולים להתמודד מול הסXס-אפיל של חקייניהם החתולים.

אם יש לכם רעיונות מצחיקים נוספים של שילובי סלב-חתול מפתיעים, אתם מוזמנים לשלוח אלינו למייל הפטריה [email protected], או באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו ואנחנו נעדכן את הפוסט.

1אייל גולן

ארז טל

 נינט

בר רפאלי

יעל בר זוהר 2

דנה אינטרנשיונאל

אדיר מילר

יונית לוי

שאול יהלום

שלומי שבת

ליברמן

יאיר לפיד

ירמי קפלן

עוז זהבי

אורטל בן דיין

רוצים לפנק את החתול שלכם במנה בריאה של אהבה?  לה קט מזון חתולים מפנק, איכותי ובריא המכיל חומצות אומגה 3 ו-6 התורמות לבריאות העור והפרווה של החתול, וכן מכיל תוספת חדשנית וייחודית של חמוציות, התורמות למניעת דלקות בדרכי השתן. 


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...