מיותר: אזרחים מסתכנים ומעלים לרשת צילומי יירוטים של כיפת ברזל (וידאו)

 על אף ההזהרות הרבות של גורמי הביטחון ופיקוד העורף, אזרחים רבים לא מתגברים על סקרנותם, ויוצאים לחלונות למשמע האזעקה בנסיון לתעד את המתרחש בשמי הדרום, ולתפוס נפילות טילים או יירוטים מוצלחים בעדשת המצלמה שלהם.

רק הבוקר דווחנו על שלושה הרוגים בקריית מלאכי, אשר עם כל הצער שבדבר, קבעו בעצמם את גורלם בכך שלא נשמעו להוראות הביטחון ועמדו בקרבת החלון כדי לצפות בנפילות הטילים, וספגו פגיעה ישירה. גם ברחבי הרשת ממשיכים להופיע סרטונים ביתיים של גולשים "אמיצים" שתעדו בעדשת המצלמה יירוטיי טילים ונפילות.

אמנם, הסרטונים דיי מדהימים ומדגימים את כוחה של כיפת ברזל, אך בעצם צילומם, הגולשים הללו מסכנים את חייהם, ועלולים להיפגע היות ולא נמצאים במרחב מוגן. את התוצאות הקשות של פעולות מהסוג הזה כבר חווינו הבוקר, וזהו פרס גדול מאוד לחמאס. גם אנחנו קוראים מכאן לגולשי הדרום: אל תהיו טיפשים. הישארו במרחבים המוגנים. יש מספיק אנשים שעבודתם היא תיעוד המתרחש, ואין צורך שגם אתם תסתכנו רק בכדי לקבל כמה לייקים ושיירים בפייסבוק.

שני הסרטונים הבאים צולמו שניהם בשמי באר שבע, וזכו למאות לייקים ושיתופים ברשת. באחד מהם ניתן לראות בבירור כמעט עשרה טילים מיורטים בשמי באר שבע על ידי מערכת כיפת ברזל תוך שניות ספורות. קליק כאן וכאן לסרטונים המקורים


 

לייק לפטריה בפייסבוק