פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכירו את הוולוג “עולמה של קים”

כולנו מתגעגעים לפעמים לתקופת ההתבגרות והתיכון בה היינו כולנו טיפש עשרה, אך סירבנו להודות בכך, התקופה בה חווינו אהבות ראשונות, ויכוחים עם המורים וימי שיער גרועים במיוחד. הכירו את קים, הטינאייג’רית וילדת האימו הכי מגניבה בסביבה, הנערה המתבגרת שתחזיר אתכם היישר אל אותם ימים מופלאים.

קים היא תיכוניסטית מתוקה, בעלת בלוג וידאו בשם “עולמה של קים” הכולל כבר מעל 70 פרקים, והמון סרטונים נוספים בכיכובה. כיאה לטינאייג’רית קלאסית, קים דלוקה על אוהד שפיגל, החתיך של השכבה, לא סובלת את צופית, החברה הנוכחית שלו ועובדת בקולנוע. קים מגדירה עצמה כנערת אימו, וכיאה לאחת כזאת היא מגדלת חתולה שחורה בשם דליילה, ומרבה בדיבורי סרק מטופשים-מצחיקים על השטן.

כל פרק בעולמה של קים מספר על סיטואציה שונה בה קים, הנערה המתבגרת האולטימטיבית בת הטיפש-עשרה, מסתבכת בעולם של סיפורים הזויים והרפתקאות מטופשות. היא מספרת על חוויות מצחיקות ומרגשות בצורה הומוריסטית ועם קורטוב של ביקורת חברתית. באמצעות הקסם וההומור שלה ומגוון משפטים קבועים ומבריקים, קים מצליחה להכניס את הצופה תוך שניות לאוירת התיכון ולבעיות הבאמת חשובות של החיים: אהבה, בגדים, רוקנרול וכמובן – אוהד שפיגל. “עולמה של קים” עלתה לאויר כבר ב 2009, ואת כל הפרקים ניתן למצוא בערוץ שלה ב- flix או כמובן בערוץ היוטיוב שלה. בנוסף, קים מתחזקת עמוד פייסבוק ופרופיל אישי בהם היא עונה לשאלות המעריצים, ומשתפת אותנו בעוד תובנות מצחיקות על החיים.

אתם בטח שואלים את עצמכם בשלב הזה, באיזה בית ספר תוכלו למצוא את קים, על מנת לא לשלוח לשם את הילדים שלכם. אז התשובה לשאלה שלא שאלתם היא לא. ממש כמו סנטה קלאוס, גם קים אינה אמיתית. כלומר, היא אמיתית, אך לא קוראים לה קים והיא לא ממש תיכוניסטית. מי שעומדת מאחורי ‘פרויקט קים’ היא שיר אלבוך המקסימה, בשנות העשרים המוקדמות שלה,  בוגרת קורס קופי ב”ביצפר”, ובחורה מוכשרת ביותר.

עולמה של קים מאוד כיפית לצפיה. הפתיח ממכר uהסאונד בהילוך מהיר, כך שלעולם לא תדעו איך באמת נשמעת קים אלא אם תשיגו את מספר הטלפון שלה, או לחילופין, אם קוראים לכם אוהד שפיגל. הרבה פרקים מסתיימים עם שיר מלווה בתמונות מעולמה של קים, ויש לצייין שגם מבחינה מוסיקלית קיo ניחנת בטעם לא רע בכלל. כאמור, בנוסף לפרקי הסגרה, קים דואגת לסחרר סרטונים אקטואלים מצחיקים שאינם קשורים לסדרה עצמה, כמו למשל פארודיה מצחיקה ביותר על פרויקט “אהבה ראשונה” של סלקום, פרסומת מטופשת ל K300, או וידווים מליל הסדר.

 אם אהבתם את קים, ואי אפשר שלא להתאהב בה, מחכים לכם עוד המון פרקים מצחיקים להשלים, ובינתיים תוכלו להינות מהפרקים הנבחרים שקים בחרה להראות לכם: הפסיכומטרי של קים, קים בליל הסדר, ופרק 16 בסדרה, החביב במיוחד על מערכת הפטריה. אה וכמובן, עמוס פה.


>
 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...