פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טכנולוגיה חדשה: דאודורנט באמצעות הסמארטפון

נדמה כי בעולם הסמארטפונים והאפליקציות, יש פיתרון מהיר לכל בעיה שתוכלו לחשוב עליה, חוץ מאחת. כמה פעמים נקלעתם למצב בו עקב פעילות ספורטיבית בלתי צפויה כמו הליכה מיותרת ברגל בצהרי יום חם, הזדקקתם בדחיפות לחידוש מעטפת הדאודורנט שלכם, אך לא היה לכם אחד כזה? לזה עוד לא המציאו אפליקציה. או שאולי כן?

שלשום, עלתה לאויר הרשת פרסומת חדשה לדאודורנט Lynx. הפרסומת הנהדרת מציגה בחור צעיר העומד בחנות תקליטים, כשלפתע נכנסת לחנות בחורה יפהפיה. הבחור לא מתבלבל ושולף את הסמארטפון שלו. בכמה נגיעות הוא בוחר את הדאודורנט המתאים לסיטואציה, ובלחיצת כפתור, מתיז על עצמו מנת ריח הגונה. הבחורה כמובן, כיאה לבחורות בפרסומות של דאודורנטים לגברים, מתמוגגת נמסה לנוכח הריח הנהדר, והשניים מתפנים לבצע את זממם על רצפת החנות. אוקי. סטופ. אפליקציה שמתיזה דאודורנט?

כן. אפליקציה שמתיזה דאודורנט. רק שהיא לא אמיתית. כפי שכולנו כבר יודעים והרגשנו טוב טוב ברשת, אמש חל הראשון באפריל, חג השקרנים האינפנטילי, בו רק מעטים מצליחים לייצר מתיחות ראויות והשאר סתם חופרים. במקרה הזה, ברור שאף אחד לא היה קונה את הקשקוש הזה, אבל בכל זאת, ב- Lynx, עשו עבודה נהדרת והשקיעו בפרסומת כיפית ביותר, עם מוסיקה נהדרת ברקע, וטוב טעם. אף אחד לא חשב שבאמת תקנו את המתיחה, אבל אולי בגלל ההשקעה, תקנו את המוצר.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...