חיבקתי את הטלויזיה, בזמן המהלך הכי חשוב במשחק

אחד הדברים היותר מטרידים במהלך צפייה משותפת בשידורי ספורט בחברת בני אדם נוספים, הוא הרגע בו מישהו מחליט לקום באמצע המהלך הכי טוב במשחק, ולהסתיר לך את הטלויזיה. מדובר ברגעי זהב קומים וטראגיים, שלעיתים עשויים להסתיים ברצח, או לפחות באלימות מילולית.

ג’ימי קימל, הידוע כמי שאוהב לגרום לצופיו לבצע תעלולים ולהעלות אותם ליוטיוב, פנה אל צופיו במהלך אחת התוכניות האחרונות, וביקש מהם לשתף עימו פעולה בתעלול מטופש. לפני מספר ימים התקיים משחק גמר אליפות המכללות (NCAA) וקימל ביקש מהצופים האמיצים לחכות לרגע השיא במשחק, ובדיוק ברגע הזה, לקום, לחבק את הטלויזיה ולא לעזוב את שמישהו צורח עליהם. לצערו של קימל, כפי שהוא מספר בסרטון, לא היה רגע דרמטי במשחק, היות ואלאבמה דרסה את יריבתה מרגע הפתיחה, אך זה לא מנע מהצופים לבצע את המשימה בכל זאת.

קימל פוטבול

בדיוק כמו בסרטונים הקודמים שלו “גניבת הממתקים הגדולה” הגאוני והקורע, וההמשכון שלו “גניבת הממתקים 2“, המבוססים על אותו שטיק, גם הפעם הצופים שיתפו פעולה, וקימל ערך את כל הסרטונים ויצר קליפ משעשע עם מיטב ההילייטס של מחבקי הטלוויזיות למיניהם. אם זה מעניין אתכם, במשחק עצמו, הביסה מכללת אלאבמה את מקבילתה מנוטר-דאם בתוצאה 42-12. צפו בסרטון המצחיק.

לייק לפטריה בפייסבוק