פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סיפור הצלחה: קמפיין המימון לספר 'ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם' הגיע ליעד בתוך שבועיים

'ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם' זה עמוד שאתם כבר כנראה מכירים היטב או שבטח יצא לכם לפחות להיתקל בו בשלב כזה או אחר בפיד שלכם. מדובר בדף פייסבוק שמציג מדי יום ציטוטים מבריקים, תמימים ומצחיקים של ילדים, שנשלחים מקהילת החברים של הדף בתוספת איור מקסים, שנעשה על ידי מפעילי הדף.

הציטוטים, שנשלחים על ידי הגולשים, מעוצבים בתוך מספר פורמטים קבועים, הכוללים גם איור המותאם לציטוט בצורה מוצלחת ומשעשעת במיוחד. העמוד פעיל כל הזמן ומתעדכן באופן שוטף.

מי שעומדים מאחורי העמוד המצליח הם שרית ואסף כץ, זוג נשוי, אשר הקימו את העמוד לפני משנה כחלק מתיעוד פרטי של ציטוטי הבנות שלהם. הפרסומים המשעשעים שלהם הפכו את העמוד שפתחו ללהיט ויראלי נהדר שתמיד מצליח להעלות חיוך כשהוא מופיע בפיד. 

אסף ושרית מספרים

אסף: "כשפתחנו את הדף חשבנו שיהיה נחמד שעוד הורים ייחשפו לציטוטים המקסימים של הבנות שלנו. לא יכולנו לתאר לעצמנו שמהר מאד נהיה מוצפים בעשרות, מאות ואלפי ציטוטים של הורים שרוצים גם 'להשוויץ' בילדים שלהם."
שרית: "אחרי מספר חודשים כבר גלגלנו בינינו לבין עצמנו רעיון של ספר – אבל זה תפס תאוצה רק אחרי שהתחלנו לקבל יותר ויותר שאלות ובקשות בנוגע להוצאת ספר עם מיטב הציטוטים"

לאחרונה הזוג החליט להעביר את ההצלחה של הפרויקט המקסים שלהם מהעולם הוירטואלי לעולם האמיתי, כאשר הכריזו בעמוד הפייסבוק שלהם שהם יוצאים בקמפיין מימון המון באתר headstart על מנת לגייס מספיק כסף להוציא את ספר של 'ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם' באופן עצמאי.

לגולשים אשר יתרמו לקמפיין שלהם הם מבטיחים מבחר מתנות שוות ביותר בהתאם לרמת התמיכה, ספר עם הקדשה אישית, פגישה אישית עם היוצרים של העמוד, ציטוט אישי שלכם שיופיע בספר ועוד.

הקמפיין שלהם הושק לאחרונה וכבר עכשיו אפשר לומר שהוא אחד הקמפיינים המוצלחים שהיו בפלטפורמת מימון ההמונים הישראלית. היעד שאסף ושרית הציבו לעצמם היה 58,000 ש"ח ונכון לכתיבת שורות אלה הם הצליחו לגייס כבר 66,000 ש"ח (114%) כאשר נותרו לפרויקט שלהם 19 ימים לסיום והוזמנו מעל ל- 1000 ספרים. לאור ההצלחה של הקמפיין הם מתכננים להכפיל את כמות הספרים שידפיסו ובקצב הנוכחי יש מצב סביר שזה עוד יגדל בשלושת השבועות הקרובים.

מוזמנים לצפות בסרטון הפרויקט הנהדר שלהם ובמידה ואתם רוצים לתמוך במיזם וליהנות מההטבות המגניבות שהם מציעים, מזמינים אתכם לבקר בעמוד הפרויקט בהדסטארט.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...