האבא נכנס לעריסה בכדי להרגיע את בתו ונתקל בבעיה מצחיקה ולא צפויה

אחת המטלות היותר מבאסות ומעייפות אתה נאלצים להתמודד הורים טריים במשך חודשים ארוכים לאחר הלידה היא הטיפול בתינוק במהלך שעות הלילה. שינה רצופה במשך יותר משעתיים הופכת למצרך נדיר והניסיונות להבין מה רוצה בדיוק העולל הצורח הם לא תמיד משימה פשוטה.

במשך חודשים ארוכים, לא הצליחה מישל הקטנה להשלים שנת לילה רצופה והחלה לבכות בכל כמה שעות. באחד הלילות, כשלא יכול היה לשאת עוד את הדמעות של ביתו, נכנע אביה של מישל והבין שהדרך היחידה להרגיע את בתו ההיסטרית היא להיכנס ביחד איתה לעריסה, ולתת לה להניח את הראש על הכרית הטובה בעולם, הבטן שלו. אלא שהאב שחשב שעלה על פיתרון מבריק גילה בדרך הקשה שבחיים אין קיצורי דרך.


המהלך הגאוני של האב אמנם גרם למישל להפסיק סוף סוף לבכות, אך האב היצירתי לא לקח בחשבון שכרטיס הכניסה לעריסה, כפי שתוכלו לראות בסרטון הנהדר ושובה הלב הזה, הוא כרטיס בכיוון אחד, והיציאה ממנה היא משימה בלתי אפשרית.

במשך דקות ארוכות מנסה האב האומלל והעייף למצוא דרך כלשהי לנסות ולהתנדף מעריסתה של בתו ובמקביל לשמור עליה רגועה כשבכל העת, מלווה את הסרטון מוזיקת רקע משעשעת במיוחד שרק מוסיפה לאפקט הקומי של הסיטואציה.

הסרטון המעולה שכל הורה יכול להזדהות איתו בקלות רבה עלה לרשת כבר ב-2009, וחזר כעת לריצה ויראלית נוספת עם מיליוני צפיות חדשות שהעמידו אותו על נתון מדהים של מעל 10 מליון צפיות. מקסים.

לייק לפטריה בפייסבוק