פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה של הילדים האלו כשפיית השיניים מפתיעה אותם אצל רופא השיניים היא פשוט מקסימה

ביקור אצל רופא השיניים הוא אף פעם לא חוויה סימפטית במיוחד, אבל עבור הילדים המתוקים בסרטון הבא, הוא דווקא היה כזה שהם לא ישכחו הרבה זמן.

הילדים הגיעו מלווים בהוריהם לבדיקת שיניים שגרתית. לפני שהוא מתחיל בבדיקה, הושיב רופא השיניים את הילדים על הכיסא המפורסם ואז אמר להם שימתינו כמה רגעים בזמן שהוא מדבר רגע עם ההורים בחוץ. כמה שניות אחרי שעזבו המבוגרים את החדר, קרה הדבר שכל ילד חולם עליו: אל החדר הגיחה פיית השיניים בכבודה ובעצמה, מצוידת בשרביט קסמים והמון מצד רוח טוב, כיאה לפיה רצינית.


תחילה, הציגה את עצמה הפיה בפני הילדים ושאלה אותם אם הם יודעים מי היא. הילדים הנרגשים ענו בחיוב ונראו מהופנטים לנוכח הסיטואציה, ורק ילדה אחת הייתה בעניין אבל התחכמה והשיבה: "באמת? את פיית השיניים? את יודעת שהכנפיים שלך הפוכות כן?". בהמשך הפכה הפייה את שיני הילדים למושלמות באמצעות "קסם", ואז ביקשה מהם לא לגלות לאף אחד שביקרה אותם.

כצפוי, התגובות של הילדים כשהרופא חזר, הסתכל על השינים שלהם ושאל אותם "איך יכול להיות שהן כאלה מושלמות?" הן תמימות, מצחיקות מאוד ופשוט כובשות, כשהם נקרעים בינם לבין עצמם בדילמה האם לספר לרופא או להורים שראו את פיית השיניים. נהדר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...