20 תמונות מופלאות של ילדים קטנים עם הכלבים הענקיים שלהם

האינטראקציה בין ילדים קטנים לכלבים היא תמיד מקסימה ומשעשעת. הילדים הקטנים, מטבעם, הם חסרי פחד וחשש וממש לא נבהלים מהיצורים המתוקים והנבחניים שלעיתים עשויים להיראות מאיימים בגלל גודלם היחסי, ואילו הכלבים מצד שני פשוט רוצים להגשים את המשאלה איתה הם מתעוררים בכל בוקר: לגרום למישהו לשחק איתם.

סדרת התמונות המקסימה הבאה היא חלק מפרויקט צילום בשם “ילדים קטנים והכלבים הענקיים שלהם” והיא מתמקדת בקשר הבלתי ניתן להפרדה בין ילדים קטנים לכלבים הגדולים שלהם. על הצילומים המהפנטים הללו אחראי אנדי סילברסטוף, צלם רוסי בן 62 שתמיד מצא את עצמו נמשך לעולם הצילום אבל רק ב-5 השנים האחרונות הפך את העסק למקצוע שמשלב בין 3 האהבות הכי גדולות שלו: ילדים, כלבים וצילום.

כפי שתוכלו לראות, סדרת הצילומים פשוט מהפנטת, ומוכיחה בפעם המי יודע כמה מדוע כל ילד חייב כלב בחיים שלו. ממש בקרוב תהפוך סדרת התמונות של סילבסרטוף לספר מיוחד שיכלול עשרות תמונות תחת הקונספט המדובר. עד אז, הנה הצצה קטנה ל-20 תמונות מתוכו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד צילומים נהדרים של אנדי סילבסרטוף: פייסבוק | אינסטגרם | האתר הרשמי

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק