הינשופים – זירת הפשע

“קוי לילה”, הפרויקט המוצלח להסעות ממקומות בילוי בשעות הלילה הקטנות, חוזר שוב גם השנה, גדול יותר, ומלווה בקמפיין אינטרנט חביב מבית “שרוטונים” ו”לעומק התודעה“. הסרטון הראשון בסדרה, מאניש את הינשוף מהלוגו של “קוי לילה” ומצוות לו גם אח ינשוף.

תקציר הסידרה כפי שנכתב בערוץ היוטיוב של קווי לילה:

“סיפורו האמיתי של הינשוף של “קוי לילה” נחשף! “הינשופים”- סדרה שעוקבת אחר היחסים בין זוג אחים. האחד- הינשוף המשטרתי, הכריזמטי והבולט- שנלחם בתאונות הדרכים ומונע מנהגים שיכורים לעלות על ההגה- מורעל רציני של שמירת חוק וסדר, והשני- אחיו ה”מרובע”- ינשוף ממושקף וצנום שנושא עמו סוד גדול… הוא הינשוף של קווי לילה!!! הינשוף שכל הארץ וצמרת המשטרה מדברת עליו, הינשוף שמגיע בכל פעם שאנשי הלילה נקלעים לבעיה, מציל אותם ודואג שיגיעו בשלום לביתם. כמובן שהוא לא פוחד להילחם ברוע גם במחיר של לקחת את החוק לידיים ולכן הוא סוג של  “גיבור-על” בעיני המשטרה והציבור.”

אני לא נמנה על מעריצי שרוטונים, ויותר מזה, אני חייב לומר שתשעים אחוז מהסרטונים שלהם לא מעלה בי אפילו חיוך. גם במקרה הזה עושה רושם כי עבודת האנימציה החביבה היא שוב הדבר היחיד המלהיב בסרטון. לא יודע מי אחראי על התסריט, אבל הסרטון הזה הוא הוכחה כי רעיון טוב לא מספיק. צריך גם דיאלוג טוב, פאנצ’ים מצחיקים, ולא בדיחות כיתה ג’ כפי שמוצגות בסרטון הזה. המשפט היחיד שהיה קרוב ללהצחיק הוא הקטע בו מציע הינשוף גיבור העל לאחיו לבדוק אם הם באמת אחים בבדיקת ינשוף. אם כל הבדיחות היו מתקרבות לרמה הזאת, אולי היה עניין כלשהו בסרטון הזה.

קווי לילה, הינשופים (לעומק התודעה, שרוטונים) 2012

לייק לפטריה בפייסבוק