עמוד פייסבוק מצחיק: דברים שמעצבנים אותי

איזה מעצבן זה להכין חביתה? ואחר כך לשטוף כלים… כמה מבאס להתלבש בחורף? כמה עצבים יכולים לגרום לנו טלפונים סלולארים? אין ספק, העולם הזה מלא בדברים מעצבנים ובפעולות מעצבנות בהן אנחנו נתקלים ביום יום. “דברים שמעצבנים אותי” הוא עמוד פייסבוק כיפי, בו מתפרסמים מידי כמה ימים איורים משעשעים המתייחסים לפעולות יום יום המעצבנות אותנו. האיורים מורכבים מדמות נשית חמודה וקבועה, המציגה את הפעולות המעצבנות ומלווה בטקסט ציני והומוריסטי.

מי שעומדת מאחורי העמוד המגניב הזה, שצבר כבר קרוב לארבעת אלפים אוהדים, היא עינת צרפתי, בוגרת המחלקה החזותית בבצלאל. צרפתי היא מאיירת/מעצבת במקצועה (ומומחית לחביתות ירק), ובשעות הפנאי שלה חולקת עם העולם את כשרונה ואת הדברים שמעצבנים אותה, ולרוב גם את כולנו.  הרעיון לעמוד התחיל במחברת סקיצות של צרפתי, משם הפך לפרויקט באחד הקורסים, והיום כאמור, ממשיך לצמוח בעמוד הפייסבוק.

בנוף של עמודי תמונות ויראליות שצצים כמו פטריות אחרי הגשם של אתמול, כיף לראות עמוד מקורי, יצירתי, שלא מתפתה לקלות הביצוע, ולחומרים לא רלוונטים שיכולים למשוך רייטינג. מסתבר שביצירה מקורית ניתן למשוך קהל רב, וההוכחה לכך הם מאות הלייקים והשיתופים להם זוכים האיורים המפורסמים בעמוד הפייסבוק. אתם מוזמנים לצפות בלקט מתוך האיורים שפורסמו בעמוד וכמובן לבקר בו ולפרגן.

קליק לתיק העבודות של עינת צרפתי שם תוכלו למצוא גם את הסקיצות המקוריות שהובילו לעמוד.
קליק לעמוד הפייסבוק “דברים שמעצבנים אותי”.

הפטריה מחכה לכם גם בפייסבוק!

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק